Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babák anyukái, Ti,...

8 hónapos babák anyukái, Ti, hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Nagyon jó evő a kisfiam,és az éjszakát is végig aludtuk.Nem tudom,hogy mi történt de fel kell éjjel enni ,nem elég laktató a tápszer vagy nem tudom miért nem elég a vacsora neki.Leírnátok a napirendeteket,mikor mit eszik babátok és milyen tápszert eszik este?
2010. szept. 22. 07:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nekünk is ez volt a problémánk.Születése ota végig aludta az ejszakát leirom a napi evését ,nálunk annyi hogy (orvosi javaslatra)mivel már egyik tápot sm ette meg ugy dobáltuk ki őket már tejet iszik.reggel 2dl tej,tizórai tejpép,ebéd uzsi 1-1 üveg bébiétel,vacsora 2dl tej.elkezdte ő is a felkelést ejszaka ,vettünk neki fogzáskönnyitő gélt és azota alszik megint.ha nagy ritkán felébred éjjel akkor viszont ő is behuzza a 2dl tejet akkor is:)
2010. szept. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ő tápszert eszik,de van este,hogy 350 ml is utánna éjfél 2 körül meg 150 ml még lecsúszik.Az a baj,hogy a a tejpépet nem eszi meg.Gondolkodtam azon is,hogy uzsit egy kicsit kitolom mondjuk 6 körülre és husis bébikaját adnék.De ha a foga lenne akkor nem enne éjjel.Vagy igen?
2010. szept. 22. 08:08
 3/20 anonim ***** válasza:
a cumisüveg helyettesiti neki a szopást,szóval meg is nyugtatja őket valamilyen szinten.nem feltétlenül azért kell fel és eszi meg mert éhes:)
2010. szept. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
a másik meg az (ahogy én tapasztaltam mindkét gyereknél),hogy már megszokásbol is felkel m beáll neki ugyanugy mint napközbe hogy 3-4óránként jelez.ha 1-2szer sikerül végig aludnia ujra akkor visszaáll megint arra.(első vagyok azota is:))))
2010. szept. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mit csináljak,hogy sikerüljön végig aludnia?
2010. szept. 22. 08:16
 6/20 anonim ***** válasza:

rajtunk a fogzás gél segitett...

mikor eszik utoljára este és mikor fürdik alszik el?

h zajlik az esti tortura:)?

2010. szept. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet csinálni ez ellen semmit, légy kicsit türelmes lehet a foga miatt is, az én lányom is ha felébred nagyon nehezen tud visszaaludni, de ezt nem azt jelenti hogy éhes.Szerintem, de csak az én véleményem ha eddig átaludta az éjszakát akkor át is fogja ezután is.Nekem nem azz lenne az első reakciom h enni adjak, inkább ha lehet probáld vissza altatni hogy hamarabb visszaszokjon.De mindenképp gyöződj meg arról elüszőr hogy jol van nincs semmi baja, nem fáj neki sehol.
2010. szept. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
abbn igaza van az előzőnek hogy probáld meg kisakkozni h mi lehet a probléma ...lehet melege van vagy éppen fázik tele van a pelus ha nem sikerül megnyugtatni akkor lehet csak azert iszik éjjel 150ml mert szomjas ugy itatni is lehet elég,ha semmi nem müködik akkor csak a kajcsi maradt.a lényeg hogy ne kapcsolj erős fényt ne beszelj hozzá hangosan ...(első)
2010. szept. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó.

Biztos vagyok benne,hogy éhes mert próbáltam már mindent és addig sír amig nem adok enni én meg nem fogom hagyni,hogy ordítson feleslegesen.


A este az igy néz ki:3-4 közt uzsi utána tápszer olyan 5:30 fele,7 kor fűrdés stb utána vacsi és 8 körül elalszik.

2010. szept. 22. 08:31
 10/20 A kérdező kommentje:
Mindent megpróbáltam ez tuti és csak a kaja a megoldás.Ezért gondoltam,hogy a tápszerrel lehet gond.
2010. szept. 22. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!