Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a 10 hónapos...

Mit csináljak a 10 hónapos lányommal? Pokoliak az éjszakák, már nem bírom.

Figyelt kérdés
Éjjelente többször felébred, és kell több mint egy óra,minden egyes alkalommal, mire visszaaltatom. Mit csináljak vele? Ez megy hónapok óta minden éjjel!!!
2010. szept. 16. 22:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Vedd közétek.
2010. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Két napja idehoztam mellénk, de meglátta az apját és egyből azt hiszi, hogy reggel van és játszani kell, úgyhogy csak rontott a helyzeten. Ma már biztos nem hozom át. Meg amúgy sem vagyok híve ennek. Azért köszi :)
2010. szept. 16. 22:52
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Én is magam mellé fektetném.
2010. szept. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

Eszik még éjjel? Cumizik? Mennyit, hányszor alszik napközben? Mennyit van levegőn, mennyit sétáltok? Teljesen felébred éjjel, vagy csak felsír? Fogzással hogy álltok?

Az én babám 7,5 hós, még eszik éjjel 1-2-szer, sokszor csak a cumi esik ki a szájából és azért sír fel. Ha többet kint van a levegőn jobbat alszik. Szerintem nekünk a nappali alvások közül már jó lenne 1-et elhagyni, még minden étkezés után alszik legalább fél órát.

2010. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
Ha kis időre apukát "száműzitek"?Mi most pont így próbálkozunk:D
2010. szept. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
23:00 vagyok, én nem venném magunk közé, a mi babánk sem aludna egyébként tutira velünk jobbat. Annyit forgolódnak, én nem is értem hogy tud jót aludni egy baba a szülei között és a szülők is hogy tudnak nyugodtan aludni, kicsik ezek az ágyak 3 személy részére. A mi babánk már mászik és félnék éjjel, hogy nem venném észre és elmászna és leesne az ágyról.
2010. szept. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tápszeres, már régóta nem eszik éjjel. Nem cumizott soha. Sokat van a levegőn. Napközben kétszer alszik fél órát, többet nem hajlandó. Fogzással úgy állunk, hogy most jött ki a harmadik foga. De a fogzás sem ad okot arra, hogy mostmár tulajdonképpen fél éve ezt csinálja. Most kezd már elfogyni az erőm, de nagyon.
2010. szept. 16. 23:05
 8/17 anonim ***** válasza:
33%
bemész ne vedd ki nyugtasd meg hogy itt vagy a másik szobában puszika puszika egy kis simi kimész. Vársz 10 percet (akármennyire is üvölt) bemész kezd előről. Idővel rájön hogy aludni kell. Pár napba beletellik(meg ősz hajszálba) de megéri hidd el. Amit csinál az nem normális.
2010. szept. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23:00 vagyok, én még szoktam neki adni vizet is néha, ha a cumi nem elég. Iszik pár kortyot és már fordul is az oldalára. Biztos elég neki a nappali kaja? Eszik rendesen? Nálunk elég kis étkű a babám, nem eszik eleget nappal, ezért eszik még éjjel is.
2010. szept. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam ezt az üvöltős módszert is. Mivel panelban lakunk, az lett a vége, hogy 3 ilyen éjszak után rámszólt a szomszéd, hogy ha ezt nem hagyjuk abba, rámküldi a gyámügyet, mert ő nem tud aludni. Ez feltette a pontot az i-re!
2010. szept. 16. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!