Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4m*5m-es szobát babaszobának?...

4m*5m-es szobát babaszobának? Vagyis gyerekszobának, mert nemsokára 1 éves.

Figyelt kérdés
Be szabad rendezni? vagy szűk? van5letetek hogyan oldjam meg? már szeretnénk neki különszobát
2008. dec. 16. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, miért ne lenne jó??Az egész nagy a mi gyerekszobánk csak 12nm de az is elég tágas...mi 4 hónaposan tettük külön.
2008. dec. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az akkor kb 10 nm? Persze nem lesz kcsi. Nekem egy 4,5 éves és egy 10 hónapos kisfiam van ők egy 4mx3,5 m-es szobában laknak ketten. Szóval szerintem nem kicsi. Csak praktikusan kell berendezni.
2008. dec. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szia az 20nm majdnem..nagy nem?
2008. dec. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van akinek szinte a lakása ekkora...

Én is inkább nagynak mondanám, mint kicsinek..

2008. dec. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lemértem. :O) azt hittem, hogy 1m az 60cm....az óra :O)) tiszta dinka vagyok, amióta terhes voltam és szültem....még jó, hogy ez matekszigorlaton nem volt kérdés :O)szóval 2méter az egyik fal, a másik meg majdnem 2,5 fél....nem fér be egy franciágyikó, az egyik hosszabb oldalon ablak, a mási hosszabb oldalon ajtó...akkor szerintetek nyugodtan átrendezhetem gyereknek? én ellaknék benne, csak nem fér be az ágyunk...:o(
2008. dec. 16. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán elég neki.
2008. dec. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!