Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Itt a középső szoba jó lesz...

Itt a középső szoba jó lesz babaszobának?

Figyelt kérdés

Igazából másutt nincs hely neki, de kíváncsi vagyok a véleményekre.


[link]


2010. jún. 5. 23:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha választhatnék, akkor biztos nem oda tenném, hanem a bal szélsőbe, mert az a legcsendesebb. Gondolom, a bal szélsőben lakik vki, ezért nem lehet ott a babaszoba, de akkor meg ez azt jelenti, hogy vki mindig át fog jérkélni azon a szobán. Viszont, ha nincs máshol hely, akkor ez el is van döntve, nem? Bár lehet, hogy megérne egy kis rendezkedést, de nem tudom a hátteret.
2010. jún. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha meg lehetne oldani, inkább a bal szélső, mert az úgymond elzárva van.. hidd el később értékelni fogja, hogy pl a szüleinek nem kell az ő szobáján keresztülmennie, ha pl a wc-n keresztül nem tudnak kimenni vagy épp ha a másik szobában vagytok ti, akkor meg főleg.
2010. jún. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A bal szélső a legnagyobb szoba (nem pontosak az arányok a rajzon) és egyedül az alkalmas napapalinak.
2010. jún. 5. 23:40
 4/16 anonim ***** válasza:

A középső is ugyanúgy jó nappalinak, nem a legnagyobb szobának kell lennie nappalinak..:) viszont képzeld el szegény gyereket főleg ha már nagyobb lesz és egy kis magányra vágyik.. mindig a szobáján kell átjárkálni pl a vendégeknek is..

Én átgondolnám a helyetekben, de ti tudjátok..:)

2010. jún. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

A középső szoba nagyon kicsi, nem jó nappalinak, hidd el! Egy ülőgarnítúra sem fér el benne. Félszoba.

A tervek szerint kb 5 vagy 6 éves koráig fogunk itt lakni. Szerintem rosszabb körülények között is felnő boldogan egy gyerek, mint hogy a nappalit kapja meg egyből.

2010. jún. 5. 23:51
 6/16 A kérdező kommentje:
A középső 2,1*3,2 méter, a nappali pedig 6*3,2.
2010. jún. 5. 23:52
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja ezt nem tudtam, hogy majd költöztök:) Csak arra gondoltam amikor már kamaszodik és kell neki egy kis magánszféra:) Amúgy ti tudjátok, a kérdés kiírásánál is már lehetett látni, hogy eldöntött, én csak tanácsot adtam, továbbra is tuti még ha csak pár évig is élnénk ott se abba lakatnám, de igaz.. vannak akik rosszabb körülmények között is felnőnek, ehhez kétség sem fér:)
2010. jún. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem meg tök jó a középső, mert az van mindenhez a legközelebb, ha sír majd mindenhol hallod. :-) De ne sírjon sokat!

Ha a bal oldali a nappali, akkor gondolom a jobb pedig a Ti hálótok, és akkor éjjel is jobb, hogy csak a másik szobában van, és nem kettővel odébb!


Sok boldogságot!


30 h. km.

2010. jún. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
és mi van a jobb szélsővel?
2010. jún. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mivel az ágyunk nem fér be a középsőbe, a jobb szélső a hálónk.
2010. jún. 6. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!