Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Itt a középső szoba jó lesz...

Itt a középső szoba jó lesz babaszobának?

Figyelt kérdés

Igazából másutt nincs hely neki, de kíváncsi vagyok a véleményekre.


[link]


2010. jún. 5. 23:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Es ha este vendegek jonnek,amikor a pici mar alszik akkor majd mindenki atmegy a szobajan?En levalasztanek ott egy kicsi folyosot,hogy a kozlekedobol egyenesen a nappaliba lehessen bejutni.
2010. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem szoktak hozzánk este vendégek járni... Napközben is ritkán. Inkább vendéglátóhelyen stb találkozunk a barátainkkal.
2010. jún. 6. 12:04
 13/16 anonim ***** válasza:

Én sem középre raknám, mert az amolyan átjáróház félének tűnik nekem!

De nem értem igazán a kérdést. Hisz már egy eldöntött tény, hogy oda kerül, mivel a másik két szoba foglalt.

2010. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha meglesz a baba, nem fogtok tudni beülős helyekre járni, akkor elkerülhetetlen lesz hogy hozzátok járjanak át néha a rokonok, barátok, stb...

Amit írt valaki, hogy leválasztani egy részt, az nem rossz ötlet.

De az valóban meggondolandó, hogy a gyerek 5-6 éves koráig a vendégek vagy a szobáján át mennek el ha elaludt, vagy pedig ha a gyerek álmos, mindenkinek indulnia kell....nektek sem lesz jó, az tuti. A vendéglátós helyek meg tényleg nem biztos hogy picurka mellett megolhatók. Bár nem tudom mennyit jártok társaságba, de rokonok is hozzátok fognak járni..főleg a baba miatt is :)

2010. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hidd el gyakorlott anyukaként mondom, hogy nagyon nem lesz jó a középső szoba. Mert amikor majd altatod a gyereket, akkor apuka meg lesz lőve, vagy a szobában dekkol, vagy a konyhában. És az altatás, főleg majd 1-2 évesen lesz hogy 1-2órát is igénybe vehet. Ée van esti és délutáni altatás is..Sok ideget meg fogsz enni.
2010. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a legjobb a középső. Akármilyen kicsi is, én azt megcsinálnám nappalinak. De ha nem, hát nem. Arra viszont majd nagyon vigyázz, hogy nehogy huzat legyen mert a babák hiper érzékenyek rá.
2010. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!