Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire kell párásnak lennie...

Mennyire kell párásnak lennie a gyerekszobának egy 5-6 hónapos babánál?

Figyelt kérdés
Az se jó, ha túl száraz, meg az se, ha túl párás? Nemsokára költözünk, és azt mondta a tulaj, hogy télen eléggé párás a lakás. Az ablakon is látszódni szokott. Akkor mindenképpen vegyek valami párátlanítót? Nektek mi vált be?
2011. aug. 10. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a fül-orr gégész azt mondta, hogy 60-70%-os páratartalom az ideális. Kicsit soknak találtam, de hiszek neki!
2011. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gőzöm sincs. Viszont a mi lakásunk is (főleg a gyerekszoba) nagyon párás. Be is penészedtünk, már másodjára. :(

Pedig szellőztetek rendszeresen, a szobában 4 páramentesítő is van.

Eddig a Ceresitet használtuk, most viszon Corás tablettát vettünk bele. A mérete ugyanolyan, viszont jóval olcsóbb! A párát ugyanúgy összegyűjti. Ezt tudom ajánlani.

2011. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!