Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor kezditek el a gyerekszob...

Mikor kezditek el a gyerekszobának és a lakásnak a mikulási, karácsonyi dekorálását? 2.5 éves a kislányunk, most már szeretnénk megadni a módját a dekorációnak is.

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
November végén. Advent első vasárnapján már megvan az adventi koszorú, a kerti fára teszünk még égőket, és bent van néhány fa és plüss dísz.
2010. nov. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor még most nagyon korai egy-egy angyalkát, rénszarvast kiakasztani ugye?
2010. nov. 9. 12:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi december elsejen kezdjuk. Mar ugy varom!!! :) En nagyon szeretem a karacsonyt es regi gyerekkori diszeink is vannak amiket nagyitol, anyutol orokoltunk most, hogy lett kisunoka. Annyira szeretem a regi karacsonyi dolgokat. Kisfiam lassan 11 honapos lesz karacsonykor. Bocsi, hogy hosszu lett, elabrandoztam. :)
2010. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
advent első vasárnapján,(nov 28) vagy egy-két nappal előtte (hogy aznap már csak gyújtani kelljen)
2010. nov. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is Advent kezdetekor szoktam diszíteni a lakást. De a fényeket az ablakba később, már december közepe felé. Idén a kisgyerek miatt kiteszem azokat is korábban.
2010. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az őszi dekor marad még egy darabig, most a héten "libázunk" Márton-nap tiszteletére. 2, 5 éves az én fiam is, tegnapelőtt festékkel mozaikoztunk egy libát. Itt megnézheted: [link]
2010. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi iden semmikor, mert epp Karacsony elott koltozunk el a hazbol, szoval valoszinuleg karacsonyfank sem lesz.
2010. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom az utolsót tudom mit érez tavaly nekünk se volt igazi karácsonyunk :(

Na de a témához: a fiam 3 éves múlt. Mi is dec.1-én kezdjük mert ha hamarabb kezdenénk, túl sok lenne neki a várakozás, még igy is nehezen fogja tolerálni a 24 nap várakozást :)

2010. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Mi már mindent feldíszítettünk itthon. Igaz én karácsonymániás vagyok. Gyerekeim 7 és 9 évesek, de nagyon szeretik a feldíszített lakást és a várakozást is. Külső égőket is felraktam már, de azért még nem kapcsoltam be. Gyerekek szobájában viszont már világít a karácsonyi falu stb. esténként.
2010. nov. 10. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!