Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekszoba ajtajára miből,...

Gyerekszoba ajtajára miből, hogyan készíthetnék betűket dekorációnak?

Figyelt kérdés

A boltban kaphatókat vagy drágállom, vagy nem tetszenek. :)

Tömör fa ajtó és olajfestékkel van lekenve.


2010. jún. 30. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Üvegfesték nem ragad meg rajta?Vagy mozaik?Azt te magad is tudsz készíteni.
2010. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én vettem rózsaszin dekorgumit 100-120 ft-/ egy A4-es lap méretü sok szinben van és sima kartonból terveztem betüket aztán a betüket ráragasztottam a gumilapra és egy - másfél centit hagytam rá hogy látszódjon aztán körbevágtam és palmatex-szel felragasztottam nekünk ez van és egy kis fa korona a neve felett ha megtudjuk a 2. babánk nemét is neki is elkészitem hogy mindkettejük neve kinnt legyen
2010. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én pont most készítem a fiamnak szintén dekorgumiból. Kétoldalú ragasztóval fel is tudod tenni. Nem drága (1db A/4-es lap nálunk 119 Ft. Jó kreatívkodást, ha ezt választod!
2010. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Só-lisztgyurmából formázd meg, ha kisütöd és ha nem túl nagy darabok, akkor kétoldalú ragasztó szerintem megtartja az ajtón. Lehet a még nyers só-lisztgyurmát temperával festeni, v natúran hagyni, kész száradt állapotában meg lakkozni. Vagy megcsinálhatod dekorgumi lapból, kreatívboltokban lehet kapni.
2010. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket, örülök, hogy ilyen sok kreatív anyuka van itt :)

Üvegfestékre én is gondoltam, de ez a dekorgumi nagyon tetszik, azt hiszem, megpróbálom.

2010. jún. 30. 13:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Az üvegfesték fenn marad:) Én karácsonyra csináltam üvegfestékből feliratot és szép lett:)Könnyen le is jött:)Úgyhogy hajrá:)
2010. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Álmennyezetnek kapható vékony hungarocell lapokból szikével prímán ki lehet vágni betűket-vagy amit akarsz-,az utána festhető,dekorálható.Én csillagokat és holdat csináltam belőle,foszforeszkáló festékkel van befestve és a gyerekszoba plafonjára van ragasztva,éjjel világít.
2010. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én vettem édes anyagot kisazbtam és vattával kitömtem, utána össezvarrtama betüket az egész felirat kb akkora lett mint az ajto szélessége, mondjuk Levente.. jo hosszu, de nagyon szép lett, szorakoztato volt és egy délután elkészültem vele.. kb 15 cm egy betü.
2010. jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hungarocellből csináltam, a betűket kinyomtattam és színre festettem! Ez tuti olcsó és olyan amilyet szeretnél

2010. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Dekorgumiból csináltam meg végül, és nagyon klassz lett!

Azonkívül végre kiélhettem a kreatív hajlamaim, szülés óta nem nagyon volt rá alkalmam.

Mindenkinek köszi a választ :)

2010. júl. 2. 22:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!