Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A narancssárga jó szín babaszo...

A narancssárga jó szín babaszobának?

Figyelt kérdés
Két éve festettük újra az egész lakást, és az a szoba, ami a hamarosan születendő kislányunké lesz, élénk narancssárga (ami nekünk nagyon tetszik). Jobb átfesteni valami más színre, vagy maradhat ez?
2009. júl. 3. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk minden cucca(babakocsi,járóka,etetőszék,autósülés,hinta stb.) narancssárga,nem csak a szobája(a ház többi helysége közül is még 1-2) ...a pici kisfiú!Sztem nagyon fog a babának tetszeni,a miénk is mindig nézegeti.
2009. júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is narancs a babaszoba, a legélénkebb fajta :) Mi nem tudtuk, hogy fiú lesz vagy lány, így mindenből narancssárgát vettünk: babakocsi, fürdőkád, stb... Imádom ezt a színt :)

Amúgy a babádat nem nagyon fogja érdekelni, hogy milyen színű a fal, ez csak a szülőknek fontos :) Ő jó esetben csak aludni meg pelenkázódni jár majd a szobájába.

2009. júl. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Olyat is hallottam - bár nem tudom, mennyi az igazságtartalma, hogy a narancs szín megnyugtatóan hat a babára, mert az anyaméhben is a fény ugyanolyan narancsosan szűrődik be (mint ha egy zseblámpával átvilágítjuk a kezünket). Bár szerintem odabent sötét van! :-)

2009. júl. 3. 10:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg igaz. nálunk is minden narancs, és nagyon szereti.
2009. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!