Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A korábban dolgozószobaként...

A korábban dolgozószobaként működő helyiséget alakítottuk át babaszobának. A számítógép helyhiány miatt egyelőre maradna. Ártalmas-e ez bármilyen szempontból a babának?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a babám születése előtt azt mondták, hogy meg ne próbáljam egy szobában hagyni a gépet az újszülöttel, mert nagyon káros neki. Felborítottuk az egész lakást, hogy áttelepítsük a másik szobába. Ma már nem vinném át, mert az elektromos kisugárzás ugyanúgy ott van(Tv, lámpa, légzésfigyelő, stb.) abban a szobában, ahol Ő van. Azóta számtalan kisbabás anyukánál jártam, ahol egy légtérben vannak.
2009. jún. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ott a nagygépem, meg a laptop is, mostanában netezésre, egyébre laptopot vagy a telefonomat használom, mert mobilabb, könnyebb ölben "dolgozni" rajtuk:) a fal is tele van elektromos vezetékkel, ez már nem hinném , hogy sokkal tovább fokozná az elektroszmogot.
2009. jún. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekünk egyetlen szobánk van :)

mi úgy csináljuk, hogy a tv, lejátszók, magnó, PC stb áramtalanítva van alapesetben, így csak akkor "szennyez", ha épp bekapcsoljuk vmiért.

a kiságyat úgy helyeztük el, hogy a falban futó vezetékektől és pl az elektromos ébresztőórától is méterekre legyen.

2009. jún. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!