Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák nektek is a számítógép...

Anyukák nektek is a számítógép, az internet, és fórumok, stb a kikapcsolódás pici babátok mellett?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne, mert anyósom durva megjegyzései után rossz anyának érzem magam, mert napi 1-1,5 órát a gép előtt ülök. Este vagy ha a 13 hónaposom alszik. Nincs senkim itt Budapesten a férjemen, és a gyerekemen kívül. Ennyi jár nekem is, vagy nem?
2010. nov. 4. 22:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
húú, anyósod mit szeretne? természetesen jár ennyi kikapcsolódás. én amikor terhes voltam, mondták, hogy minden hónapban menjek egy 3-4 órára vásárolgatni, sétálni egyedül, mert különben bekattanok. szerintem ez igaz is. és napi egy-másfél óra is sokat számít a 24 órás 'ügyelet' mellett. Ne hallgass anyósodra... :))
2010. nov. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el a füled mellett! Én is itt ülök, mert a gyerek alszik, és nincs kedvem vasalni.
2010. nov. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, nekem is ez az oldal az egyetlen szórakozásom.

Nem értem miét fáj ez az anyósodnak...

21 hónapos és 1 hetes kisfiúk anyukája

2010. nov. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a kikapcsolodas. Reggel benezek ide. 1 oraval hamarabb kelek mint a kisfiam. Kicsit rendbe szedem magam, csinalok egy szendvicset es a kavemmal leulok a gep ele. Aztan este amikor elaludt szinten jovok. Ferjem most is nezi a hiradot. Mindig megkerdezem, hogy nezzunk valami filmet vagy hiradot akar nezni. Ha hiradozik en itt vagyok, ha nem akkor egyutt nezunk valamit. Nallunk szombaton van tv meg szamitogep mentes nap es este. Ilyenkor egymassal foglalkozunk, fozunk, beszelgetunk de a tobbi esten itt vagyok altalaban. Ugyhogy en is napi 1,5 orat siman itt toltok. Eddig napkozben is jottem de miota maszik a kisfiam es felall mindenhol nincs mar idom.
2010. nov. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk ám itt:)) 15 hós lányom alszik...
2010. nov. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Szerinte mikor a gyerek alszik, akkor is sürögni forogni kell.

Csak azt nem érti meg, hogy én is ember vagyok, és nem robot.

Mosás, vasalás, főzés, takarítás, gyereknevelés.........erre 3*24 óra is kevés lenne ha mindent egy nap alatt akarnék megcsinálni.

Ja és ő aki 30 éves korától otthon ül.........23 évesen többet dolgoztam már mint ő bejelentett munkahelyen.

Na de ez nem ide való :) Csak jól esik kiírni magamból.

Nem vagyok a szive csücske, mert mostmár nem ő a legfontosabb a fiának......... hú az életemről mióta ő a színre lépett, és keseríti egy regény lehetne írni, pedig még csak 3 éve ismerem! :D

2010. nov. 4. 22:20
 7/17 A kérdező kommentje:

Én 13 hónaposom is alszik, apjával! :)

Kidőltek mindketten. :)

2010. nov. 4. 22:22
 8/17 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele.Az én anyósomat az is zavarta ha alszom a kicsivel egy lázas éjszaka után.

Kikapcsolódás? Igen nekem is ez,de itt is nagyjából a baba dolgokat olvasom.

2010. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Így van én is, itt a babás dolgokat, a babás weblapokat, a babás cikkeket! :)

De ez is kikapcsol :)

2010. nov. 4. 22:26
 10/17 anonim ***** válasza:
szerintem pont nekunk anyukaknak jogos ez a egy,masfel ora pihenes hiszen senki sem kel fel helyettunk ejjel 3 orakor szoptatni meg pelenkazni.kerdezd meg az anyosodtol,hogy mikor o nevelte a fiat akkor o sosem ult le valamit csinalni ami jol esett neki(meg ha az csak himzesbol vagy kotesbol allt is) mikor aludt a gyerek.az en anyosom mar szerencsere rajott hogy nem elvettem a fiat tole,hanem csak boldogga akarom tenni ugy ahogy o azt nem tudja,mert egy ferfinak szuksege van 2 nore az eletben,aki feltetel nelkul szereti es felneveli,es egy masikra aki viszonozza szeretetet es mindent megad neki amit egy anya nem adhat meg.
2010. nov. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!