Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák nektek is a számítógép...

Anyukák nektek is a számítógép, az internet, és fórumok, stb a kikapcsolódás pici babátok mellett?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne, mert anyósom durva megjegyzései után rossz anyának érzem magam, mert napi 1-1,5 órát a gép előtt ülök. Este vagy ha a 13 hónaposom alszik. Nincs senkim itt Budapesten a férjemen, és a gyerekemen kívül. Ennyi jár nekem is, vagy nem?
2010. nov. 4. 22:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, teljesen igazad van. De mikor odáig fajul a dolog, hogy esküvő előtt 2 héttel azt mondja hogy megöli magát, ha megnősül, meg hogy "pedig megígérted, hogy soha nem nősülsz meg" dumákat a fülem hallatára bedobja..........!

Szörnyű egy nő, próbálok vele normális lenni, de nem nagyon megy........szerencsére jó messze van, de így is látom 2 hetente.

A fia boldog, nagyon jól megvagyunk, imádjuk egymást......de ő ennek nem örül, ez bántja.

Megint témától eltértem bocsánat.....!

Ő most 50 éves fejjel, egész nap a stratégiai játékokon játszik, mert semmi más dolga nincs egész nap, éjfél -1 óráig gépezik, aztán másnap 11-12 fele felkel.

Van egy 1 éves lánya is......aki már szinte felnőtt......szóval ő szól be folyton.

2010. nov. 4. 22:38
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ez a kikapcsolódásom, de én vidéken élek 2 gyerekkel.
2010. nov. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Úristen! Lehet, hogy valamit nem jól értettem? 51 évesen van egy 1 éves lánya és 11-ig alszik? Azt a gyereket ki látja el? Inkább azzal foglalkozna, minthogy téged csesztet! Ne hagyd magad! Igaz én reggelente kezdek itt, de ha időm engedi,(+ a kis csajszi) akkor napközben is leülök a gép elé. Azt mondod, hogy a hétvége az gépmentes nap. Akkor nem értem anyósod! NE FOGLALKOZZ VELE, MERT A VÉGÉN BEKATTANSZ!!!
2010. nov. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

ÚÚÚÚÚ

lehet elírtam 19 éves lánya, van szóval neki már semmi gondja csak az hogy engem csesztessen!

2010. nov. 5. 09:07
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
nagyon durva az anyósod... mit szólna hozzám? Én járok shoppingolni, fodrászhoz, találkozgatok barátokkal, kollegákkal (mondjuk többnyire viszem a kicsit is), sétálgatunk, alszom vele délután legalább heti 2x.... Na én mit kapnék tőle??? Lökött tyúk! Ne vedd fel, te életed, te gyereked, ne szóljon bele!
2010. nov. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

ááá ne foglalkozz vele!

az én anyósomnak is böki a szemét, hogy a gép előtt ülök sokat. viszont én egyetemre járok a 9 hónaposom mellett, és az anyagok többsége gépen van, így onnan tanulok sokszor, nem nyomtatom ki. így nem tudja széttépni a gyerek:)

viccet félretéve, én 6kor kelek, amikor a férjem elmegy dolgozni. összedobom a főznivalót, felrakom, készítek a picinek reggelit, összesöprök, felmosok, elindítom a mosógépet, összeszedem a megszáradt ruhákat, megetetem a kutyát, és ha még marad időm, csinálok magamnak valami harapnivalót, kávét és jövök ide. napközben teszem a dolgom, a picur mászik utánam, játszunk stb. ha elalszik, ülök le és tanulok, muszáj, másképp sose tudnék levizsgázni. aztán ebéd, séta, ha feljövünk, délután szokott még aludni 1-1,5 órát, addig szintén tanulok, vagy pl. vasalok, amit a baba mellett életveszélyes. aztán uzsi, játék, közben megint teszem a dolgom, de a gép megy, néha bekukkantok ide, megnézem a e-mailjeimet, fél szemem a babán. fürdés, vacsi, lefektetem a kicsit, aztán ha még marad energiám, ismét tanulok kicsit. összesen ülök vagy 3-4 órát napi szinten a gép előtt. anyósom szerint függő vagyok, meg trehány. hát nem tudom, amíg van itthon kaja, tiszta vasalt ruha mindenkinek, rend van és tisztaság, és a vizsgáimmal is jól haladok, addig nem izgulok!

2010. nov. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ha meg jol megvagytok a paroddal akkor hadd a fenebe az anyosodat es engedd el a fuled mellett a beszolasait.adj halat minden este,hogy ami,aki szamodra fontos ott van veled a tobbi meg ki a fenet erdekel....:)
2010. nov. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!