Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Több gyermekes Anyukákat...

Több gyermekes Anyukákat kérdezném. Most 12cm-es a kisfiam lábija, szeretnéneki télre bakancsot venni?

Figyelt kérdés
Van egy 13,1cm belső hosszú és egy 13,5cm-es , melyiket lenne érdemes?De úgy, hogy egész telet kihúzzuk vele, de ne lötyögjön azért benne a lábija?
2010. aug. 31. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Elöször is rá kell próbálni bele megy-e a lába, rá lehet-e adni mert ha torkos a lába nem biztos hogy rámegy!

Úgy kell lemérni a baba talphosszát hogy ráállítod egy papírlapra, elől hátul bejelölöd a lábát, leméred, és az a talohossza, mert ülve nem terül ki annyira a lába, kissebbet mérsz, célszerű vastag zoknival mérni. Szerintem elég a kisebb, de december január környékén kinövi, mert ha elkezd járni 1 éves kora után nagyon megindul a láb növekedése havi 0,5 cm de volt higy 1 hónap alatt kinőtte a cipőt a gyerek. 1 telet tuti nem húz ki 1 csizma!

Ha nagyot veszel kibicsaklik benne a bokája, leesik róla ha még a szára is bő, azért az 1,5 cm rel nagyobb csizma már nagyon nagy, fél centivel szoktam nagyobbat venni.

2010. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mérést teljesen jól írta az előző! Én 1 centivel nagyobbat szoktam venni, és az kibír egy szezont. Téli cipőnél meg szerintem elkel az 1 centi, hoszen vastag zoknit, vagy harisnyát fogsz ráadni, ha nem kettőt, amikor nagyon hideg van....
2010. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%

LÁBA!

Az elmúlt két nap termése:

ácsizik a baba, anyukalévendők, lábija...

Félre ne érts, Veled semmi bajom, de ne menjünk már át ennyire dedóba.

Amúgy nem tudni, mennyire nő a lábuk, nekükn nem volt elég egy szezonra egy... :-)

2010. aug. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!Akkro a 13,1cm-eset fogom venni a lábijára.:))
2010. aug. 31. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!