Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azoktól kérdezném, akik már...

Azoktól kérdezném, akik már adnak tejet a gyerkőcnek, a bolti tejet is forraljátok neki?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert a lányom 2 éves múlt, tejallergia-gyanú miatt komoly tejdiétán volt, de most már apránként kaphat tejet, és a gasztoenteorológus doki azt mondta, forralva adjam neki a boltit. Vajon miért? Azt tudom, hogy a házit forralva kell, de a boltival kapcsolatban ezt nem hallottam máshol.

Ott akkor sajnos elfelejtettem megkérdezni.


2010. nov. 4. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
szia.én forralom még neki,biztos ami biztos alapon!
2010. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, a boltit is forralni kell
2010. nov. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem forraltam soha, dobozost veszem, hó elején 10 l 2,8% tejet. Ez már hőkezelt tartós tej. Azt s boltit szokták forralni, ami 3-5 nap alatt megromlik, mert azt még nem hőkezelték.
2010. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is forralom! Többek között amiatt is mert volt már úgy h teljesen jónak tünt a tej a szav.ideje is még messze volt attól h lejárjon de mikor felforraltuk össze ment!Akkor csak rossz volt!Sőt a hűtés nélküli doboz is romlott már meg szav.idő lejárta előtt jóval.Pedig nem 30fokban tároltuk!
2010. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Èn is forralva adom, annak ellère,hogy a dobozon az àll,hogy nem kell forralni (külföldi vagyok). Biztos, ami biztos!
2010. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Èn is forralva adom, annak ellenère,hogy a dobozon az àll,hogy nem kell forralni (külföldi vagyok). Biztos, ami biztos!
2010. nov. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, vèletlenül 2x elküldtem. Biztos, ami biztos:-)))
2010. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!