Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Liberot Up&Go pelust használó...

Liberot Up&Go pelust használó anyukákat kérdezném?!

Figyelt kérdés
Most fogok váltni a 3-as méretről 4-es méretre.De látom,hogy annak 2 féléje van.A sima(amit most is használunk),és az UP&GO!Azt írják róla,hogy jó örökmozgó babáknak,akiket nehéz pelusozni:),mert csak ráhúzom!Ismeritek a minőségét?Ez is van olyan jó,mint a sima?
2010. nov. 14. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi felváltva használjuk az Up&go-t és a Comfort fit-et. Szerintem ugyanolyan jó, bár én leszedni nem annyira szeretem a gyerekről, mert szét kellene tépni, és sosem merem, ha nagyon tele van. Így aztán mindig vetkőztetem a gyerkőcöt. Éjszakára mindig comfort fit-et kap.

Az "örökmozgóságról" meg annyit, hogy az én lányom így is, úgy is rengeteget mozog, pelenkázásnál majdnem mindegy, hogy melyikkel küzdünk, ha meg már rajta van, szintén mindegy, hogy miben futkos.

Egyébként meg vagyok elégedve vele, de szerintem úgy vegyél up&go-t, hogy van még otthon másik fajta is. Aztán, ha mégsem válik be, néha-néha használtok ilyet, aztán majdcsak elfogy! :)

2010. nov. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nyugodtan széttépem, sosem volt belőle probléma. Ugyanannyira jön szét széttépésnél, mint a comfort fit:)

Mi is felváltva használjuk, nagyon szeretem az up&go-t, mert az örökmozgó fiamat így tényleg egy pillanat átpelenkázni:) Éjszakára ő is marad a comfort fit-nél:)

2010. nov. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még jobb is mint a sima, nagyon szeretem. Tetszik a derékmegoldása is, hálós, és nagyon kényelmes. Ha leveszem róla, én is széttépem az oldalánál, de ezt mutatja is a csomagoláson.
2010. nov. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi Lányok!Kipróbálom:)!!!
2010. nov. 14. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!