Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azokat az anyukákat nem...

Azokat az anyukákat nem zavarja, akiknek "apukásabb" a gyerek?

Figyelt kérdés
Igazából engem nem zavar, de eszembe jutott, hogy valakit zavarhat. Én arra gondolok, azért örül úgy az apjának (meg aztán őt követi a szemével mindenhova, csak őt figyeli) mert ritkábban látja (munka) én meg már " megvagyok szokva".
2011. okt. 1. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 1 éves múlt,és végre eljutottunk oda,hogy nem rajtam akar lógni egész nap:)Egyébként úgy van,ahogy írod,velem van egész nap,biztos,hogy estére unja a képem,és akkor jön haza Apaisten,és ki tudom fújni magam,és megcsinálni a házimunkát.
2011. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt aranyosan írtad, mosolyogtam egy jót. Köszi! :)
2011. okt. 1. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
én nagyon örülök,hogy ennyire rajong a lányom az apjáért.főleg hogy tudom a férjem inkább fiút akart,de most már szerelmes a lányába.és nekem is jól jön,hogy amikor hazaér,akkor rajta lóg és addig is tudom végezni a dolgom.. :-)
2011. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is így van.

2,5 éves a kislányom és reggel még csak az egyik szeme van nyitva már az első kérdése az :Apuci hol van?

Semmi jó reggel anya vagy valami..:)

Apa keveset van itthon,mire hazaér a manó már alszik,de reggel boldogan megy ébreszteni apát..ha itthon van akkor velem már nem finom az ebéd csak apával.A saját innivalója nem jó csak apáé..:)

Én örülök neki,hogy ennyire szeretik egymást,mert mikor kiderült hogy terhes vagyok a lányommal,apa sokáig nem tudta elfogadni.Most viszont napközben is felhívja telefonom is a kislányt,annyira hiányoznak egymásnak..:)

2011. okt. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is. Az én kislányom is 2,5 éves és tejesen oda van az apjáért. Ráadásul apukája kiköpött mása, még a természetük is hasonló.

Ő is apát keresi reggel egyből.

Ha vigasz kell és apa ott van, egyből hozzá megy. Ha oszt valamit (múltkor virágot szedett), akkor biztosan az apja kap először.


De nem bánt ez engem, mert az ágyából pl csak én vehetem ki, meg van még pár ilyen dolog, amiben én vagyok első.

2011. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 11 hónapos, de oda van az apjáért! Szerintem is azért, mert kevesebbet látja! De mint az előttem írok, engem sem zavar, öröm látni őket, ahogy játszanak, és elvannak egymással!
2011. okt. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!