Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtál járókát? Mi a...

Használtál járókát? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
Szerintem olyan mint a börtön, csak kicsi, most nekünk 10 hónapos a kicsink, bútorok és ágy mellett lépeget, néha akkor is tud pár lépést ha elengedi, és elfelejtette, hogy nem kapaszkodik :) Nagymamàm rendszeresen felhiv, hogy vegyünk járókát ne mászkáljon össze vissza a lakásban mert az veszélyes, tegyüknjárókába ha WC re megyünk stb (ő idejében kályha volt otthon és kinti budi volt de ez egy panel lakás :D ) ... Minden kábel a szekrények mögött van, alsó polcokra amiket elér meg nincs olyan pakolva ami kárt tehet benne... Szerintem a kicsi kimondottan élvezi, hogy mászkálhat a lakásban, átmehet a tesója szobájába, ott is garázdálkodhat :) Néha elesik felborul majd belejön.

2021. febr. 20. 22:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
53%

Persze, unokahúgomnál... én szitteltem őt egy ideig és pl mikor elmentem nagywc-re, vagy megvolt és cserélnem kellett, arra a két percre betettem.


Nem örült neki, de legalább biztonságban tudhattam és pár percbe nem hal bele.


Egyébként ha nem 1x1 m-es, hanem tényleg elég nagy "zárt tér" kialakítható belőle, akkor teljesen korrekt. :)

2021. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
80%
Nem használtunk, szabadon mozoghat, mindent nyitogathat, pakolhat amit elér. Egyedül a konyhába nem mehet be, ide tettünk egy ajtórácsot. Ha nem bababiztos a lakás, fontos hogy legyen egy hely ahová szükséges esetén le tudod rakni, mikor pár percre nem tudsz figyelni. Ez lehet utazóágy, egy szoba, vagy akár egy karám, járóka is. Jobb mintha pl. az etetőszékbe kötve kellene ülnie addig amíg főzöl.
2021. febr. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A rácsos ágyból 1,5-2 éves korukban tanultak meg kimászni, szóval ezzel.már nem is próbálkoztunk.
2021. márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!