Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtál járókát? Mi a...

Használtál járókát? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
Szerintem olyan mint a börtön, csak kicsi, most nekünk 10 hónapos a kicsink, bútorok és ágy mellett lépeget, néha akkor is tud pár lépést ha elengedi, és elfelejtette, hogy nem kapaszkodik :) Nagymamàm rendszeresen felhiv, hogy vegyünk járókát ne mászkáljon össze vissza a lakásban mert az veszélyes, tegyüknjárókába ha WC re megyünk stb (ő idejében kályha volt otthon és kinti budi volt de ez egy panel lakás :D ) ... Minden kábel a szekrények mögött van, alsó polcokra amiket elér meg nincs olyan pakolva ami kárt tehet benne... Szerintem a kicsi kimondottan élvezi, hogy mászkálhat a lakásban, átmehet a tesója szobájába, ott is garázdálkodhat :) Néha elesik felborul majd belejön.

2021. febr. 20. 22:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
4-6 hónapos korig, míg nem közlekedett
2021. febr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk életet mentett


1.

2021. febr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Én karámot használtam sokáig. Én jobban szerettem. Egyébként 2, 5 éves koráig használtuk,amikor nagyobb volt imádott benne játszani. Meg jó volt, hogy egy helyen van a sok játék nem szétdobálva mindenhol.
2021. febr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Megvettük. 7 hónapig állt a szobájában. Sose volt benne. Majd eladtuk 🙈😂
2021. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
50%

Volt járóka, mert kaptuk ajándékba, igaz nem kértük. A pelenkázó részét használtuk egy darabig.


Nem tartom helyesnek, hogy korlátozzam a babát a mozgásban és a felfedezésben.

2021. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Ugyanígy mint a 4-es. Megvettük,még terhes voltam. Be a szekrény mögé. Aztán ki amikor eladtuk féláron. Sose volt benne. Jó üzletet csináltunk.👌🙈
2021. febr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Nekunk volt de nem klasszikus. A ferjem asztalos es csinaltak ilyen karám szerűt a kollégájával. 2.5m×2.5m_es es a nappaliban volt. Kb 16hosan siman ki be jarkalt belőle, mert rajott, hogy nyílik. Amig kicsi volt.. Kb 14hoig nem hasznaltuk. Aztan amikor 2mp alatt a gyerek felmaszott az etkezoasztalra, akkor feladtuk mi is ezt a 'jaj ez börtön' dolgot. Inkabb legyen ott napi 30 percet minthogy kitorje a nyakat. Plusz nalunk is benne volt a sok bizb.sz igy nem volt minden szanaszet allandoan.
2021. febr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Mi a szárítókat tároljuk benne, így nem borítják magukra a gyerekek és a macska sem. 🤣
2021. febr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
23%
Sose használtunk ilyesmit,nem kellett! És állítólag nem is egészséges.
2021. febr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%

Nekünk karám van, 90cm hosszú darabokból, fa és 8 darabos. Szóval szép nagy karámot lehet belőle csinálni. Eddig 2x tettem bele, amikor valamit kellett csinálnom,hogy ne legyen láb alatt, viszont amire nagyon jó: tér elválasztót csináltunk belőle a nappali és az étkező közé,így pont elválasztottuk a polcrendszert amire folyamatosan csimpaszkodott (volna). Így megmaradt neki az egész bababiztos nappali randalírozni.

Amire még jó lesz, hogy nyáron ki tudom rakni a kertbe, ha valamiért be kell szaladnom, akkor tervezem meg berakni a gyereket.

2021. febr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!