Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hideg parasito? Azok velemenye...

Hideg parasito? Azok velemenyere vagyok kivancsi akik hasznaltak is.

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 13:28
 1/10 A kérdező kommentje:
es milyen van nektek?
2009. okt. 24. 13:31
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem vivamax van és a fiam születése óta használjuk főleg fűtésszezonban. Nem csak párásít, de a mienk fertőtleníti is a levegőt, a légúti fertőzések idején nagy hasznát vesszük. Nem volt olcsó de nem bántam meg hogy megvettem.


[link]


nekünk ez a fajta van

2009. okt. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó dolognak tartom én is. Télen, mikor a fűtés miatt száraz a levegő használjuk. SOLAC Baby Dream a neve és meg vagyok vele elégedve..
2009. okt. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk egy olcsó fajta van, most épp alszik a gyerek, nem tudom megnézni melyik és nem ugrik be. De én meg vagyok elégedve vele. Amikor elindult most a fűtés kb. 2 napot nem kapcsoltam még be, mert elfelejtettem, a gyerkőcnek egész éjjel be volt dugulva az orra, száraz volt és nehezen kapott levegőt. Amióta délutánonként használom, azóta nincs ilyen gond. Én nem bántam meg, hogy megvettem.
2009. okt. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is ugyanolyan van, mint az első válaszolónak. Drága volt, de nem bántam meg.

Kisfiam 2-3 hónaposan berekedt, dokinéni ajánlotta. Azóta minden nap lefekvés előtt megy a 1/2 - 1 órát, és semmi baja nem volt. Hogy ennek köszönhető-e nem tudom, de a lényeg az, hogy nem beteg.

2009. okt. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi kb.egy hónapja vettünk Hausmeister ultrahangos hidegpárásitót a Media Marktban.7990ft volt.Nagyon jó! Halk és 8-10 órát is tud müködni egyhuzamban.Ha kifogy a viz belőle automatikusan kikapcsol.Amióta használjuk kevesebbszer kell fel inni a kislányom és az orra sincs tele..Én csak ajánlani tudom! Ja és ionizál is ez a párásitó.
2009. okt. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocsánat hogy én nem a kérdésre válaszolok,de meg szeretném kérdezni.Nekem nagyon párásodik a lakás,így is használhatom a hideg párásítót?Mert pici fiam orra mindig szörtyög ,bedugul pedig teljese egészséges a doki szerint is.

Bocsi hogy kérdezek.

2009. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

most is be van kapcsolva, nagyon jó, teljesen mas a levego (regen kb 25% paratartalom volt, most van 50-60%), a bebim imadja a "felhoket".

en bevallom, eleg draga boneconk van, mert csapvizzel mukodik, meg eleg nagy a tartalya, ultrahangos, ultrahalk, azt hiszem hasonlo, mitn ez [link]

amugy a II.sz. gyerekklinikan is pont ilyet hasznaltak, csak nem digitalis kijelzovel :))

amikor en vettem amugy kb feleenyi volt, szerintem 20ezert mar talalsz legalabb ilyen jót


amit en javaslok, hogy csapvizzel mukodjon, lehessen tenni belevalamit a levego tisztitasara, es hatalmas tartalya legyen. ja, es ne legyen hangos :))

2009. okt. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó előttinek, szerintem ha nagyon párás a lakás, akkor ne használj pluszba párásítót. Lehet,hogy azért van tele a babád orra, mert maga a lakás párája nem tesz jót, ami nem olyan egészséges, mint a hidegpárásító által generált pára. Szerintem említsd meg a dokinak, hogy párás a lakásotok, lehet, hogy akkor tudni fogja, mi a teendő.
2009. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is Solac van. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Mivel van páratartalom mérő a szobában, így látom, hogy bizony igencsak szükség van rá, mert fűtési szezonban volt, hogy a páratartalom nem érte el a 35 százalékot sem az 50-60 helyett. A párásítótól pikk-pakk helyre állt a rend. És mikor a gyerkőc meg volt fázva jobban aludt éjjel, nem volt annyira eldugulva az orra. Én szoktam benn salvus vizet is párologtatni, ha kicsit náthásak vagyunk.
2009. okt. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!