Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtál járókát? Mi a...

Használtál járókát? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
Szerintem olyan mint a börtön, csak kicsi, most nekünk 10 hónapos a kicsink, bútorok és ágy mellett lépeget, néha akkor is tud pár lépést ha elengedi, és elfelejtette, hogy nem kapaszkodik :) Nagymamàm rendszeresen felhiv, hogy vegyünk járókát ne mászkáljon össze vissza a lakásban mert az veszélyes, tegyüknjárókába ha WC re megyünk stb (ő idejében kályha volt otthon és kinti budi volt de ez egy panel lakás :D ) ... Minden kábel a szekrények mögött van, alsó polcokra amiket elér meg nincs olyan pakolva ami kárt tehet benne... Szerintem a kicsi kimondottan élvezi, hogy mászkálhat a lakásban, átmehet a tesója szobájába, ott is garázdálkodhat :) Néha elesik felborul majd belejön.

2021. febr. 20. 22:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%

Ismét első


Mienk olyan, hogy lehet emelni rajta, abban aludt és volt egyébként napközben, ha nem kézben.. úgy játszottunk vele.

Abban voltak a játékai, jàtszószőnyege stb.


2 gyerekkel ugyanígy, csak a nagy miatt kellett jobban.


Mikor a forgások mentek, akkor kivettük őket habtapira.


(120*120-as)


Egy ideig még megtartottuk.. 3 rács ki... játéktàroló volt

2021. febr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy ez a korlátozza a szabad mozgàsban ellenérv akkor állja meg a helyét, ha egész napra benne van, de attól mert anyuka berakja alkalmanként 10-15 percre, hogy biztonságban legyen amíg elmegy wc-re vagy csinál valamit, semmi baja nem lesz a gyereknek
2021. febr. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
59%
Egyik gyerekkel se használtam. 60m²-en kissé röhejesnek éreztem volna. Sose hiányzott. A kisebb is már 1,5 múlt, ekkora gyereket meg már el se tudok képzelni még karámban sem.
2021. febr. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
86%
A második babámnál használtam, de nem a klasszikus módon. 4 hónapos koráig nappal abban volt a kislányom játszószőnyegen. Amikor elkezdett forgolódni szétszedtük és azóta már a földön van szőnyeg méretű játszószőnyegen (most 5,5 hónapos). El is adtam a járókát, innentől mozogjon csak szabadon.
2021. febr. 21. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy utazóágy volt, amibe beleraktam, ha muszáj volt nélküle csinálnom valamit, és persze addig végig üvöltött benne.
2021. febr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
90%

Első gyereknél, panelben nekünk se volt.

Második-harmadik gyereknél, emeletes családi házban, kis korkülönbséggel nagyon hasznos volt. A harmadiknál főleg arra használtam, hogy a másfél éves ne gyalogoljon keresztül a padlón fekvő csecsemőn. :D

2021. febr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
62%
Vettünk utazó járókát, de csak aludni használta, ha mentünk vhová. Próbáltam itthon is beletenni, de utálta a lányom. Már kétéves, mai napig utálja, ha korlátozva van.
2021. febr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
6-7 hós korig használtuk, utána karám elemmel lezártuk a nappalit. Amúgy nagyon szerették, sokat voltak a földön is, de ha ott már nyűglődtek, akkor beraktam őket a járókába és rögtön megnyugodtak.
2021. febr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk utazóágy van, azt használjuk járókának. Csak akkor van benne,ha pl jön a postás és ki kell szaladni, meg amíg felmosok, hogy ne csússzon el a padlón. Egyébként bababiztos a lakás, egész nap futkározik
2021. febr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a járóka az hasznos. Nem azt mondom hogy mindig abban kell tartani, természetesen ha ott vagy mellette tudsz rá figyelni vedd ki. De ha közben mást is csinál az ember pl: főz simán bele lehet rakni. A baj nagyon rövid idő alatt jön, ha egy pillanatra nem figyel az ember. Ott legalább "biztonságos".
2021. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!