Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtatok már Adamo hintát?...

Használtatok már Adamo hintát? Mi a véleményetek, vagy a babátok véleménye róla?

Figyelt kérdés
Állvánnyal milyen súlyhatár van? 1 évesnek még érdemes megvenni?
2011. ápr. 7. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:

1 évesenk??

vegyél ajtófélfás hintát inkább

2011. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kisnita ***** válasza:

Én varrtam ilyen hintát és nagyon jóra sikeredett :) A kisfiam szerette, még pici volt aludt is benne sokat. Elég stabil még tuti most is elbírná, de már nem szeret hintázni csak a játékait hintáztatja benne:) Tavaly még sokat használtuk, a tesóm lánya akkor volt 6 éves és ő is hintázott benne, simán elbírta. Amíg pici volt a fiam rugósan használtunk, később már simán csak a karikát akasztottuk be és úgy. Nyáron az udvarra is fel lehet kötni. Szerintem simán ki tudnátok még használni ha egy éves a babád.


Állvánnyal milyen súlyhatár van? <---- Ezt nem igazán értem, de ha kifejted bővebben akkor lehet tudok rá válaszolni. :)

2011. ápr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kisnita ***** válasza:

Annyit akartam még írni, hogy nem tudom az eredeti Adamo hintának milyen a fejrésze, emelhető-e? Én direkt úgy varrtam meg, hogy állítható legyen és ülni is tudjon benne a gyerek és alul a lábát ki tudja dugni.

Így: [link]

A kötéllel feljebb tudod húzni a fejrészt és így nagyobb gyerek is bele tud ülni.

Annyit meg tehetsz, hogy ha az eredetihez vékonyabb kötél van akkor későbbre veszel erősebb kötelet és ha nagyobb lesz a gyerek átfűzöd. Én Gazdaboltban vettem hozzá kötelet nem emlékszem már mennyi volt métere, de nem volt egy eget rengető összeg.

Remélem tudtam segíteni.

2011. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15 kg-ig használható, rugóval csak 12 kg
2011. ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves első!Nem szeretném összefúrkálni a lakást,ezért.

Kedves második,köszi,sok hasznos infót írtál.Az állványos súlyhatárt úgy értettem,hogy maga az állvány mennyit bírhat...vagy ugyanannyit,mint a hinta?...hülye kérdés? :)

Kedves negyedik!Köszi!

2011. ápr. 7. 20:37
 6/9 anonim ***** válasza:

2 pici lyuk az ajtóófélfán ennyi

2. gyerek használja


első

2011. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a hinta. Már a fiam is ülve használja, a rugóval van feltéve így nagyokat ugrándozni is tud vele. Én 1 évesnek is megvenném. 9 hónapos a fiam.
2011. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szereti a kislányom, most 8 hónapos, ugrál, hintázik, és időnként alszik is benne. Szerintem 1 évesnek is érdemes megvenni. Mi állvánnyal használjuk (mi sem akartuk szétfurkálni a lakást), nem tudom meddig lesz jó, de elég stabilnak tűnik, viszont nagy helyet is foglal. Ami még a privát véleményem, hogy én nem varrnék, csináltatnék, stb. ilyen hintát, hanem megvenném, vagyis meg is vettem az eredetit. Ez van tökéletesen kialakítva a mozgás és idegrendszeri fejlődésének megfelelően, szakértők, orvosok által elismerve, mással én nem kísérleteznék.
2011. ápr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kisnita ***** válasza:

Értem már :) Csak lassú a felfogásom :D

Az állványt nem tudom hogy működik, milyen súlyhatárral mert én az ajtófélfába fúrtam be és oda volt felakasztva. De plafonba is be lehet. A fúrástól ne félj, ha nem használjátok már akkor egy kis glettel szépen el lehet tüntetni a lyukat.

2011. ápr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!