Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok, hiányzik még...

Mit gondoltok, hiányzik még valami a babakelengyénkből?

Figyelt kérdés

Nem szerettem volna felesleges dolgokat venni, de természetesen igyekeztem mindent beszerezni, amire szükség lesz :)


Kiságy matraccal, pelenkázó, szekrény

2 db lepedő a matracra

Babafészek

Mosható és eldobható pelenka, 15 db textil pelenka

Popsitörlő

Kis ruhák 50-68-as méretig vegyesen

1 szoptatós melltartó+kigombolható felsők

2 db cumisüveg és 2 db cumi

Kisolló

2 db fürdőlepedő a babának

2-3 db csörgő, játék

3 in 1 babakocsi


Egy körforgót tervezek még beszerezni a babaágy fölé, illetve egy rácsvédőt.


Van még valami, amire feltétlenül szükség van?



2021. febr. 2. 19:29
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Törölközőből nekünk nem volt elég a kettő. Folyton lepisilte 🤦🏼‍♂️ Annyira gyorsan nem mostam.
2021. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Ajánlották a tejgyűjtő kagylót, hogy az jobb a mellszívónál - egyiket sem vettem még -, de nem igazán látom, mi köztük a gyakorlati különbség.
2021. febr. 2. 20:37
 13/36 anonim ***** válasza:
Az egyikkel gyűjtöd a magától ki csöpögő tejet. Na nálam aztán gyűjthette volna a nagy büdös semmit. De barátnőmnek folyt a teje magától is. Pl egyik ciciből szoptatott a másikból folyt. Arra jó, hogy ezt felfogd. A mellszívóval meg szaporítani tudod vagy tartalékolni a tejet. Vagy pl én nem szoptattam csak lefejtem és úgy adtam neki oda.
2021. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
73%
A tejgyűjtő kagyló arra való, hogyha szoptatsz (csak akkor minek cumisüveg, csak hátráltat), akkor a másik melledből felfogja a csöpögő tejet. Már ha csöpög, nem mindenkinek.
2021. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Mellszívó gépet (elektromos) tudsz majd bérelni is, kézit akármelyik bababoltban kapsz

Mad látod hogy megy a szoptatás

2021. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Szoptatni tervezek, cumisüveget a biztonság kedvéért vettem, hátha nem jön össze :) Akkor érdemesebb a mellszívó? Kell? A sima kézi fejés nagyon macerás?
2021. febr. 2. 20:42
 17/36 anonim ***** válasza:
56%
Én nem vennék elektromosat, mert drága. Kezdetnek egy kézi bőven jó. Aztán max veszel, ha szükséges. De ha nem lesz semmi baj a szoptatassal valószínű nem lesz szükség rá.
2021. febr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Orrsziporszi!!!
2021. febr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
42%

Ne haragudj, hogy megkérdezem, de miért akarsz fejni?


2 évig szoptattam igény szerint, sosem kellett fejnem.

2021. febr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Mert szeretném néha rábízni apukára vagy a nagyszülőkre pár órára a babát, és nyilván nem bánnám, ha ilyenkor lefejt tejjel etetnék :)
2021. febr. 2. 20:57
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!