Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is van olyan a családba...

Másnál is van olyan a családba, aki még ott sem veszi le a cipőjét a lakában ahol a baba kúszik-mászik?

Figyelt kérdés

Rá lép a játszó szőnyegre stb...

Hogy reagáljátok le?

Csak én csinálok ebből nagy ügyet? Túl aggódósnak tartanak így is. Tudom, hogy időnként az vagyok, de azért ez nem hiszem, hogy az lenne.


2010. aug. 12. 12:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Sziasztok,baba ide vagy oda,de engem szüleim úgy tanítottak,hogy vendégségbe megyek az az első,hogy köszönök és leveszem a cipőmet.Ha van gyerek,ha nincs.Ehhez is tartom magamat és el is várom,hogy nálunk mindenki levegye a cipőjét,egy mert van egy egy évesem,aki fokozott tisztaságot igényel,kettő,mert így szeretem és nem fogok mások után takarítani.Nyisd ki a szádat és szólj,ilyen egyszerű,aki ezért megsértődik,az ne jöjjön legközelebb.
2010. aug. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

akinek természetes cipőben mászkálni,az túl sok baráok közt nézett.ott vannak a lakásban is cipőben :)

én nagyon furcsának találom,hogy van akinek ez temészetes.tényleg baba ide-baba oda,a cipő nem lakásba való.

2010. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ezzel kapcsolatban az jutott eszembe, hogy a protokoll-szakértő /dundi, idős nő, a neve most nem tom,/ azt nyilatkozta egyszer, hogy az olyan lakásban, ahol levetetik a cipőt a vendéggel, vagy vendégpapucsot adnak, ő oda direkt, megengedik, ugye, lehengerlően megy be.

Nagyon csodálkoztam ezen, ezek szerint az illető hölgy nem azt az illemtant tanulta.

Számomra azt is közvetíti az, ha valaki nem húzza le a cipőjét, - túl az eü. dolgokon, - hogy lesz..ja a fejemet, és a munkámat. Körül is nézek, talán piszkosnak tűnik az otthonom?

Mert én kizárólag abban az esetben nem venném le a cipőmet.

Ha félnék, hogy retkes lesz a zoknim.

2010. aug. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!