Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is van olyan a családba...

Másnál is van olyan a családba, aki még ott sem veszi le a cipőjét a lakában ahol a baba kúszik-mászik?

Figyelt kérdés

Rá lép a játszó szőnyegre stb...

Hogy reagáljátok le?

Csak én csinálok ebből nagy ügyet? Túl aggódósnak tartanak így is. Tudom, hogy időnként az vagyok, de azért ez nem hiszem, hogy az lenne.


2010. aug. 12. 12:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
17%
Én ilyenkor rászólok,hogy ha nem képes levenni a cipőjét akkor figyeljen oda hova lép mert letöröm a lábát.
2010. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én mgé nem tartok a játszószőnyegnél, de azért a cipőt illik levenni. Tele van bacilussal, kosszal, piszokkal, ki tudja mibe léptek bele előtte... szobába sem kéne bejárni cipővel nem hogy szőnyegre...
2010. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%
Erre nagyanyám annyit mondana, hogy amikor ő gyerek volt, leesett a porba a zsíros kenyér, felvették, lefújták, és megették, nem lett tőle semmi bajuk.
2010. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%

Még a játszószőnyegre is rátrappol? Na tuti, hogy szólnék neki. Ha ennyit nem vesz észre magától, hát ne is haragudj....

Azééé' ne menjünk már rá a baba játszószőnyegére, pláne nem cipővel!

2010. aug. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én mindenkire rászólok, hogy vegye le, ha bejön. Ennyire egyszerű. Következetesen, szépen, kedvesen mondom, hogy nálunk ez a szokás. Sosincs ebből gond. e mondjuk látszik is az előszobán az a sok cipő, hogy mi itt hagyjuk.
2010. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Ez engem is halálra idegesít. egy az egyben ez van nálunk is. Ami számomra a furcsa: barátnőm - 3 gyereke van - nem vette le a cipőjét, a másik lány, gyerek nélkül automatikusan levette. Anyósom 3 gyerekkel arra hivatkozik, hogy felfázik és nem veszi le a cipőjét, sógornőm gyerek nélkül automatikusan veti le a cipőjét. Az udvarban 3 macska és egy kutya van, odapisilnek, kakilnak. Szerintem ez az alap. A fiam 5 hónapos,még nem kúszik/mászik csak a játszószőnyege van a földön, de akkor is. Az én agyam is felrobban ezektől.


Aki azt írta, hogy a zsíroskenyeret a földről is felvették, annak abban igaza van, hogy nem kell mindentől óvni a gyereket, igenis kell a baci, de nem egy 5-6 hónaposnak. Majd ha 8-10 hónapos lesz, de akkor se jöjjenek már be kutyasz@ros cipővel a lakásba. Ha nincs gyerek, akkor is alap, hogy leveszem.

2010. aug. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
hát a játszószőnyegre mezítláb se mennék rá, azt ki lehet kerülni.
2010. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
12:23 - Bocs, attól, hogy valaki az utcáról jött, még nem biztos, hogy beletrappolt egy kutyaxarba (amúgy inkább azokat a kutyásokat kéne előszedni, aki nem figyel a kutyájára ilyen téren...).
2010. aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem tök bunkóság retkes cipővel mászkálni ott ahol kisgyerek van!Én simán rászólnék ha az illető ennyire neveletlen!Nálunk anyósomnak volt mániája esős sáros időben is végig járni a lakást!Egyszer megkérdeztem tőle hogy nem-e akar feltakarítani maga után még mielőtt a gyerek felnyalná a koszt!Előtte végeztem a felmosással... Simán hagytam felmosni és végre le esett neki a tantusz!
2010. aug. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy hiába beszélek és ők is úgy gondolkodnak, mint a zsíros kenyeres példa...

Hiába van a cipőnk az előszobába és látja, hogy még a papucsomat is leveszem amikor bemegyek a szobába. Náluk ez a természetes. Cipővel be mindenhova:(

2010. aug. 12. 12:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!