Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2009. nyari babak? Hanyan...

2009. nyari babak? Hanyan vagyunk itt akinek akkor szuletett a babaja?

Figyelt kérdés

Mostanaba sok szulinapi-tortaval kapcsolatos kerdest olvastam igy gondolom sok baba unnepli most nyaron az elso szulinapjat.

Ha van kedvetek irjatok babatokrol nehany sort.Mikor szuletett,milyen nemu,hogy hivjak,miket csinal,milyen baba stb...


Az en kisfiam.Julius 1.-en szuletett.Eriknek hivjak.Meg nem megy onalloan.Szereti a tarsasagot.Nagyon jo baba,habar mostanaba jon neha egy kis hiszti is.Mar csak egyszer alszik egy nap.Mereteit nem tudom mert majd hetfon viszem orvoshoz az 1 eves statusz a doki szabija miatt elmaradt.Amugy 9 honaposan volt 8,6 kg es 78 cm.

Minden evo de mint a ferfiaknak altalaba a hus a kedvence.


Varom a valaszaitokat!


2010. aug. 6. 17:49
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Augusztus végén lesz 1 éves a lányom,1 hónapja megy,még szopizik,9990gr és 82 cm.Mondja,hogy apa,anya,gyere,vau-vau,hamma.Ezenkívűl csak halandzsázik.3 foga van és nem kakil még a bilibe.Nálunk most kezdődött a szeparációs szorongás.Nagyon kíváncsi és barátságos kislány.
2010. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Az mi Dorkánk július 28.-án töltötte az 1-et:)))

Már önállóan jár,sokat beszél.

10820 gramm és 81 cm.

8 foga van,másfél hónapja nem szopizik,azt eszi amit mi.Tündéri jó baba.Napközben fél 1-től 3-ig alszik,majd este 9-től reggel fél 9-ig alszik egyhuzamba,szinte moccanás nélkűl:)

Puszit dob,integet,mondja hogy aja(anya)a-pa,mamam,vau,brr(autó)addá(adjál)ham(kaja)

Mondom neki hogy megyünk sétálni,akkor hozza a cipőjét vagy tolja a babakocsit,be a teraszról.Ha este van és szolunk neki hogy "Dorka pancsi" akkor meg veszi le a zokniját.Olyan kis okos:)))

Már egyedül próbál enni,de több megy mellé:)

Egyébként egy igazi kis tündér.Csöndes,érdeklődő,huncut kiscsaj:))

2010. aug. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lanyok!

Annyira orulok,hogy ennyien irtatok.

Mindegyik baba nagyon kis ugyes es okos :)))

Szep neveik vannak.

Csak nekem olyan hihetetlen,hogy mar 1 evesek???Szerintem meg vissza sirjuk ezt az idoszakot.

Tegnap este Erik is megtette az elso 2 lepest egyedul,szerintem mar O is menne ha akarna mert mikor 1 kezet fogom egyaltalan nem erzem,hogy szoritana a kezemet.

De igazatok van semmit se szabad eroltetni.

Gratulalok Tibikenek az elindulashoz:)))


Kulon orultem a 2 Erik babanak es a julius 1. szuletesueknek.


:D

2010. aug. 13. 16:12
 34/35 anonim ***** válasza:
Hanga baba anyukája vagyok és én is ugyanezt érzem,hogy hihetetlen,hogy megy az idő,pikk-pakk elment egy év! Nem tudom ti hogy vagytok vele,de néha visszasírom azt az időt,amikor a pocakomba volt,mert az is egy olyan meghitt és csodálatos élmény volt,szívem szerint megint áldott állapotban lennék,de már van két gyermekünk és itt ésszerű a mai viszonylatban megállni.
2010. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Hanga baba anyukaja:

En is ugyanezt erzem amit Te.

Nekunk Erik elso baba es meg 3 babat szeretnenk mert mindig is nagy csaladra vagytunk.Mar alig varom,hogy ismet kisbabat varjak.De a mostani helyzet miatt meg varnunk kell.

Jelenleg kulfoldon elunk es jovore koltozunk haza es epitkezesbe kezdunk igy most nem lenne jo ha jonne a masodik.

Raadasul en Erik elott nem dolgoztam(21 eves vagyok es Erik veletlen baba). Igy legalabb 1 evet szeretnek dolgozni a masodik elott.

Gratulalok a 3 gyermekedhez!:)

2010. aug. 14. 16:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!