Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2009. nyari babak? Hanyan...

2009. nyari babak? Hanyan vagyunk itt akinek akkor szuletett a babaja?

Figyelt kérdés

Mostanaba sok szulinapi-tortaval kapcsolatos kerdest olvastam igy gondolom sok baba unnepli most nyaron az elso szulinapjat.

Ha van kedvetek irjatok babatokrol nehany sort.Mikor szuletett,milyen nemu,hogy hivjak,miket csinal,milyen baba stb...


Az en kisfiam.Julius 1.-en szuletett.Eriknek hivjak.Meg nem megy onalloan.Szereti a tarsasagot.Nagyon jo baba,habar mostanaba jon neha egy kis hiszti is.Mar csak egyszer alszik egy nap.Mereteit nem tudom mert majd hetfon viszem orvoshoz az 1 eves statusz a doki szabija miatt elmaradt.Amugy 9 honaposan volt 8,6 kg es 78 cm.

Minden evo de mint a ferfiaknak altalaba a hus a kedvence.


Varom a valaszaitokat!


2010. aug. 6. 17:49
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

21:29 es 22:11.

Elaruljatok a fiaitok nevet?:)

2010. aug. 6. 23:14
 12/35 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam júli 16-án volt 1 éves. 3660g,57cm volt születésekor,1évesen 9580g és 71 cm. Még nem megy ő sem egyedül,de egész nap mozgásban van,ha fáradt tiszta nyügi.Most is épp alszik. Az első szava az APA volt.Most kedvenc szórakozása az utánzás,főleg az állatok hangja,pl. a kutya "vau".Imádom a kiskölyköt!

2010. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Koszi neked is,hogy irtal:)

Meg egy baba aki nem jar...de majd fog O is:)

Hogy hivjak a kicsidet?

Amugy Erik 3921 gramm es 60 centivel szuletett.

2010. aug. 7. 19:52
 14/35 anonim ***** válasza:
Tibikének hívják.Ő is imádja a husit,minden mennyiségben.Utolsó voltam.
2010. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Szia!

22.11-es vagyok, Zéténynek hívják a kisfiamat.

Köszi, hogy leírtad a bili sztorit, gratulálok hozzá, szuper ügyes a babád!!!! Azon meg ne aggódj, hogy még nem megy, majd fog ! :) meg a fogakon se, majd lesznek azok is :D :D

egyébként nemrég voltunk az 1 éves mérésen, és volt egy kisfiú, 20 hónapos volt, és 2 foga volt :) de a doki nem mondta hogy ez gond lenne

2010. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Sziasztok,az én kislányom,Hanga tegnap,azaz aug.07-én volt egy éves.11 hós kora óta önállóan jár,9530 g és 77 cm.Mindenevő,nyolc foga van.Nem egy szószátyár,csak ezeket mondja:nem,anya,bebe (tesója Betti).Nálunk is megjelent a hiszti,ha valamit nem engedek,akkor csapkod és hangosan kiabálja,hogy nem-nem.Fogalmam sincs erről hogy fogom leszoktatni,mert a nagylányom nem csinálta ezt.Harcias,ugyanakkor nagyon tud bújni és szeretni is.A kedvenc időtöltésünk az este,amikor apa is otthon van és a gyerek szobába hancúrozunk velük,nincs is jobb,mint a gyerekekben gyönyörködni.Mindenkinek gratulálok a babájához és boldob és egészséges életet kívánok!
2010. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Orulok,hogy irtatok meg.

Zeteny es Hanga,nagyon szep nevuk van :)


Hetfon voltam Erikkel orvosnal. 9,6 kg es 82 cm.Nem egy orias de a doki elegedett vele.

Most mar allandoan "menni" akar es csak az egyik kezet kell fognom de mar igy is "szalad".Doki szerint 1 honap es mar futni fog.Hat remelem.

Amugy szerinte 16 honapos koraig kell elindulnia.

2010. aug. 13. 05:12
 18/35 A kérdező kommentje:

Tibike anyukaja:

Erik masodik neve Tibor mert a ferjemet is igy hivjak :))

2010. aug. 13. 05:16
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia


A kislányom július elsején született, akárcsak a fiad:-))

Még a lányom sem megy önállóan. Még kétszer alszik,12 foga van, 9.5 kiló, 76 centi és már azt eszi amit mi!

Egyébként nagyon jó kislány. Egész nap dumál, be nem áll a szája:-)))

Szép napot nektek!

2010. aug. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Lemaradt a lányom neve: Kiara
2010. aug. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!