Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2009. nyari babak? Hanyan...

2009. nyari babak? Hanyan vagyunk itt akinek akkor szuletett a babaja?

Figyelt kérdés

Mostanaba sok szulinapi-tortaval kapcsolatos kerdest olvastam igy gondolom sok baba unnepli most nyaron az elso szulinapjat.

Ha van kedvetek irjatok babatokrol nehany sort.Mikor szuletett,milyen nemu,hogy hivjak,miket csinal,milyen baba stb...


Az en kisfiam.Julius 1.-en szuletett.Eriknek hivjak.Meg nem megy onalloan.Szereti a tarsasagot.Nagyon jo baba,habar mostanaba jon neha egy kis hiszti is.Mar csak egyszer alszik egy nap.Mereteit nem tudom mert majd hetfon viszem orvoshoz az 1 eves statusz a doki szabija miatt elmaradt.Amugy 9 honaposan volt 8,6 kg es 78 cm.

Minden evo de mint a ferfiaknak altalaba a hus a kedvence.


Varom a valaszaitokat!


2010. aug. 6. 17:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

július 19-én volt egy éves, Máténak hívják:)

Már szaladgál, viszonylag hamar elindult. Ő is mindenevő, kedvence a vadas marha, és a sajtkrémes kifli:)

Az egy éves státuszon csak a héten voltunk, 78 cm, 9,6 kg:)

Folyamatosan magyaráz, de még semmi értelme (legalábbis nekünk:D)

Imádja a játszóteret, de ebben a hülye időben nem tudom vinni, így nagyon hisztis (nem is csoda, bezárva a lakásba:()

De amúgy egy imádnivaló kis ördögfióka:)

2010. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt:)

Erik is allandoan dumal,egesz nap csak akkor van csondbe mikor alszik:)

De mar mond ertheto dolgokat is:Apa,Anya,Baba,Papa,Mama,hinta-pinta(hinta-palinta),nem,de,hejte(ha simogat).

A nemnel mar razza a fejet.Es barmit mondunk neki mindenre az a valasz:ja :):)

Mar bilibe kakil es neha mar mondja,hogy kaka.


Mar szalad Mate?Hat nagyon ugyes.Mikor kezdett el jarni?

2010. aug. 6. 18:49
 3/35 anonim ***** válasza:
2009. jún.11.-én szültett Adrienn, 3880 grammal és 51 cm, természetes úton. 13 hónaposan kezdett el menni, azóta már nagyon megy neki. Apa, anya, tata, mama, vau-vau, cica, lámpa, bim-bam, labda ezeket a szavakat tudja. Hiszti az nekük is megy, a legdurvább kb egy hete történt, az ájulás határa előtt vett levegőt. Amúgy egy tündéri semmi baj sincsen vele. 10 hónapos koráig szopott, ő hagyta abba, nem kellett neki.
2010. aug. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

10 és fél hónaposan indult el:) De a dumálás még nem megy, két érthető szó a hamma és a nem:DD, és még a bilivel sem próbálkoztam, mert eddig csak a szőnyegre sikerült, és annyira váratlanul, hogy rákészülni sem tudtam:)

Erik nagyon ügyes, hogy már megy bilibe is:) És nagyon sokat beszél, ügyes fiú:)

Adrienn is nagyon profi:D

2010. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam július 6.-án volt 1 éves. 11kg, cm-t nem tudom. Stabilan jár önállóan, egész nap megy, én pedig jobban el vagyok fáradva, mint újszülött korában. Nagyon szereti a társaságot és igényli is, így minden nap megyünk valahová. Egy két szót már mond, pl. felmutat a plafonra és mondja, hogy lámpa. Illetve az utóbbi napokban mindenre amire rámutat az "baba" vagy "ott". Szeret tapsolni és kukucskát játszani. Minden nap 7:30-kor ébred, naponta egyszer, esetleg kétszer alszik, este pedig 7-kor fekszik le. 4 foga van. Hát, röviden ennyi.
2010. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom 2009.07.24.-én született 3980gr és 55cm-el,Evelinnek hívják.11hónapos kora óta jár, magyaráz egész nap.Mondja már,hogy apa aja=anya, ba=batyi,ci..ca,tátá,mama,papa.Enni mostanában nem nagyon szeret,azt eszi amit mi néha kap valami üvegeset.Borzasztóan anyás lett,szinte senkivel nem marad meg!!!!!!!Sajnos még nem alussza át az éjszakát.Egy tündéri aranyos,mosolygos kislány....igazi nö mondják sokan.Egyszerüen imádjuk,vele lett teljes a családunk. A fiam már 13éves,imádják egymást!!:)

2010. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt, 10kg és 78cm az Evelin.
2010. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Júlis 6-án volt 1 éves a kisfiam.

Ő már megy önállóan, alig érjük utol :) alig játszik a játékaival, egész nap jön megy a lakásban, sőt már sétálunk az utcán is.

12 foga van, (ebből 2 most bújik)

Az 1 éves vizsgálaton 10,3 kg volt, és 79 cm.

Eddig nagy bendős volt, mindent megevett, ráadásul nagyon sokat, kb 1 hónapja leszokott erről, és nem akarja megenni a főzeléket, akármit kap, csak azt akarja enni, amit ő meg tud fogni a kezében és rágni tudja, pl banán, zsemle (a zsemlén elélne egész nap)

Ő is jó baba, de már kezdi a hisztit, az öltözködés / pelenkázás egy rémálom.

Ő is egyszer alszik nappal, délben, de max 1 órát.

Még nem mond semmit, de a "nem"-et használja előszeretettel.

Imádja a vizet és a könyveket.

2010. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Most olvasom a kommentedet, hogy már bilibe kakil. Ezt hogy sikerült elérnetek? nekünk még bilinnk sincs, én nem is gondoltam volna, hogy 1 éves baba már tudja ezt
2010. aug. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Orulok,hogy irtatok:)

Ezek szerint mar minden baba megy csak az enyem nem meg:(..de majd fog:)

12 fog???Te jo eg!Eriknek meg csak most jon az 5. meg a 6.dik.Pedig 7 honaposan jott ki neki az elso.Lassan megy es meg is szenvedjuk:(


Bilizes?Kb 11 honapos lehetett mikor kaptunk ajandekba egy teljesen uj bilit.Olyasmi mint egy mini wc meg teteje is van amit le lehet csukni.Hat ez nagyon megtetszett a kisfiamnak.

Egyik nap latom,hogy erolkodik,gondoltam proba cseresznye. Es lass csodat SIKERULT NEKI!!!

A kaki azota oda megy.

En azt olvastam,hogy egy nem jaro babat konnyebb bilibe szoktatni mint egy jarot igy 1 eves kor korul.Egy 2 evesnek megtudod mar magyarazni,hogy nem szabad leszallni rola de egy 1 eves meg nem nagyon erti.

Hat...nem tudom mi az igazsag.

Szomszed kisfiuval is probalkozik az anyja(egy idosek Erikkel) de mivel mar 10 honapos kora ota megy igy nem bir sokat ulni egy helybe:)

Meg nincsenek elkesve 1 evesen.


Amugy szep neveket adtatok.

Az Adrienn meg az Evelin raadasul most ritka is mindketto olyan "orok" mint mondjuk a farmer:)

2010. aug. 6. 23:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!