Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S.! Mi tévő legyek?...

S. O. S.! Mi tévő legyek? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés

Múlt héten licitáltam egy oldalon a babámnak egy játékra.Meg is nyertem.Beszéltem az eladóval,megadta a számlaszámát és elutaltam neki a pénzt.(10000 ft alatti összeg).

És azóta nem jelentkezik az illető.Tudok valamit tenni ezzel kapcsolatban?

(úgy hallottam,h a rendőrség 10000 ft alatti összeggel nem foglalkozik)


2010. júl. 30. 10:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Esetleg írd le a felhasználó nevét,hogy ne járjak/járjunk így...én is teszvesz-en vásárolok:-S
2010. júl. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem mindig a rendes címüket meg számukat adják meg. Nagyon egyszerűen meg lehet oldani.
2010. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Hívd fel telefonon!Ha az értékelései(az eladott áruk után)POZITÍV,akkor megbízható.Nem akarom védeni,de lehet,hogy beteg.Ha nem veszi fel és nem hív vissza,akkor sáros.

Egyszer engem is megpróbált csőbe húzni,egy fickó.Etetőszékeket árult olcsón,de gyanús lett,így nem utaltam.Kb 20 embert vágott át!!!

Egyébként én adok-veszek a Vaterán és a Teszen is.

2010. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Július 22-én utaltam,másnapra megkapta a pénzt.


Akkor mennyi az esélye annak,hogy vissza kapom a pénzem??

2010. júl. 30. 23:00
 15/15 A kérdező kommentje:

egy semleges és egy pozitiv értékelése van.

A telefonszám tuti kamu.A cím is szerintem!

2010. júl. 30. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!