Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Válaszúthoz...

Ani198526 kérdése:

Mit csináljak? Válaszúthoz tértem de nem tudom mi tevő legyek

Figyelt kérdés

2év 8hónapja születtek meg az iker kisbabáim és születésük után a párom lelépett külföldre és nekem semmit nem fizet.1éve megszűnt a cég ahol dolgoztam így nem volt és nincs is jelenleg munkahelyem pedig elvállalnék én mindent.Nos nem rég iwiw-en felkeresett egy erotikus filmeket gyártó emberke hogy tetszenek neki a képeim és nem-e állna módomban egy török erotikus filmben szerepelni egy nagyobb összegért.Gondoltam elvállalom így kitudom fizetni a 7hónapos hitel elmaradásom és nem tesznek ki az utcára bennünket stb stb.Elmentem elfogadtam a feltételeket el is mentem Törökországba amit a cég fizetett a szállással együtt.Nos a kitétel csak annyi volt hogy mindent bekel vállalnom és a férfiaknak bennem kell elmenniük (mert nem akartak sablon erotikus filmet csinálni) mondtam rendben elvállalom mert folyamatosan szedtem fogamzásgátlót.Kifizettek rendesen és haza jöttem.Viszont 2napja elkezdett a hasam görcsölni így elmentem egy terhességi tesztért és azt mutatta terhes vagyok ezután elmentem a nő gyógyászhoz és megerősítette hogy 1hónapos terhes vagyok és várok.Ti megtartanátok a babát?Őszintén szólva egyedül vagyok mert intézetben nőttem fel igy most nem tudom mit csináljak ebben a helyzetben

Kérem csak értelmes emberek próbáljanak válaszolni.


2011. ápr. 14. 13:41
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%

2gyereket alig bírsz eltartani, gondolom, egy harmadikat még annyira se tudnál.

abortusz ellenes vagyok teljesen, de elvetetném!!!

2011. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a helyzeted elég nehéz, ha a lelkiismereted elbírja, szerintem vetesd el! Én nem tartanám meg! Meg azt sem tudod, hogy pontosan ki az apja...
2011. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz kérdés. Egyáltalán nem vagyok abortusz párti, de ebben az esetben át kell gondolni. Mert ha még az ikreket sem tudod eltartani, és nincs senki, aki segíteni tudna, nagyon nehéz lesz még egy kicsivel. Ráadásul itt még az apát sem tudod beperelni a gyerektartásért. A kicsik apját nem lehet valahogy elérni, hogy fizessen gyerektartást? Még ha külföldön van is?
2011. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
82%

Biztos, hogy fogsz kapni bunkó válaszokat is, erre készülj fel.

Én nem ítélkezem, a kényszer nagy úr, de én nem mentem volna bele ilyen dolgokba,inkább elmegyek takarítani vagy valami, de ez az én véleményem, nem tudom átérezni az akkori helyzetedet.

Egyértelműen nem tartanám meg a babát. Az ok az, hogy milyen "kapcsolatból lett", és az, hogy van 2 szép gyermeked. Velük foglalkozz. Tudom a hasadban lévő emberke is ott van, (én is elítélem az abortuszt), de ebben az esetben nem.

Egyébként amíg kint voltál kik voltak a gyerekekkel?

2011. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%
Én ilyen háttérrel (intézet, nincs segítő család, bizonytalan anyagi helyzet) nem...
2011. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok abortuszpárti, de ebben az esetben mindenképp elvetetném.

Az ikreidnek sincs apjuk, ennek a gyereknek sem lenne, eltartani nem tudod őket, akkor minek , kinek, miért szülnél??????

Az esetedben az abortusz a legjobb megoldás.

2011. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

ha ez komoly, akkor nagyon durva!

nem irigyellek!


kívülről könnyű tanácsot adni, biztos, egész más neked ebben élni.

nekem az tűnne logikusnak, hogy szüld meg a babát, és add örökbe. nagyon sokan várnak kisbabára.

de nem tudom, hogy ha én lennék ott, képes lennék-e rá.


sok erőt neked!

2011. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
Hitem szerint az abortusz gyilkosság. De neked kell ebben a szituban döntened, mert a te életedről van szó. Ha fogamzásgátló mellett lettél terhes lehet nem is marad meg a baba.
2011. ápr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:

aids teszt volt?

amúgy nem tartanám meg az tuti

2011. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
85%

"nekem az tűnne logikusnak, hogy szüld meg a babát, és add örökbe. nagyon sokan várnak kisbabára. "


Igen, csak ha ott van másik két gyerek, akkor gondolni kell arra is, hogy nem ülhet otthon a hasát simogatva, hanem etetni kell a gyerekeket.

Szép gondolat a baba megszülése és örökbeadása, csak nem mindenki engedheti meg magának, hogy pl. veszélyezetetett terhesen ne dolgozhasson meg a szülés idején lábadozzon.

2011. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!