Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Válaszúthoz...

Ani198526 kérdése:

Mit csináljak? Válaszúthoz tértem de nem tudom mi tevő legyek

Figyelt kérdés

2év 8hónapja születtek meg az iker kisbabáim és születésük után a párom lelépett külföldre és nekem semmit nem fizet.1éve megszűnt a cég ahol dolgoztam így nem volt és nincs is jelenleg munkahelyem pedig elvállalnék én mindent.Nos nem rég iwiw-en felkeresett egy erotikus filmeket gyártó emberke hogy tetszenek neki a képeim és nem-e állna módomban egy török erotikus filmben szerepelni egy nagyobb összegért.Gondoltam elvállalom így kitudom fizetni a 7hónapos hitel elmaradásom és nem tesznek ki az utcára bennünket stb stb.Elmentem elfogadtam a feltételeket el is mentem Törökországba amit a cég fizetett a szállással együtt.Nos a kitétel csak annyi volt hogy mindent bekel vállalnom és a férfiaknak bennem kell elmenniük (mert nem akartak sablon erotikus filmet csinálni) mondtam rendben elvállalom mert folyamatosan szedtem fogamzásgátlót.Kifizettek rendesen és haza jöttem.Viszont 2napja elkezdett a hasam görcsölni így elmentem egy terhességi tesztért és azt mutatta terhes vagyok ezután elmentem a nő gyógyászhoz és megerősítette hogy 1hónapos terhes vagyok és várok.Ti megtartanátok a babát?Őszintén szólva egyedül vagyok mert intézetben nőttem fel igy most nem tudom mit csináljak ebben a helyzetben

Kérem csak értelmes emberek próbáljanak válaszolni.


2011. ápr. 14. 13:41
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:

Először is nagyon sajnállak, meg a "picit" is! Abszolút abortusz ellenes vagyok, és a csöppnyi életke semmiről sem tehet, de úgy gondolom, hogy adódhatnak az életben olyan helyzetek amikor nincs más megoldás! Én azt tanácsolom, hogy vetesd el, hiszen így is nehéz helyzetben vagy anyagilag! 3 gyermeket nehéz eltartani + a hitel + munkahelyed sincs..

Te tudod a legjobban milyen intézetben felnőni, ugye nem ezt akarod a 3. gyermekednek? Vagy, hogy mindhárom éhezzen esetleg..


Bárhogy is döntesz, sok erőt, kitartást, és egészséget kívánok Neked/Nektek!


13hós kislány anyukája

2011. ápr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
Amíg elvoltam 3napot addig az egyik barátnőm vigyázott rájuk.Az ikreket még csak csak eltartom mert mint egyikőtök írta eljárok takargatni 5 családhoz hetente 3x de amit ott keresek tényleg arra elég csak hogy ruházkodjunk,együnk,legyen fűtés meg villany illetve a gyerekeket elvigyem 2havonta egyszer kikapcsolódni.Gondolkoztam már abortuszon de azért nem szeretnék azzal a tudattal élni hogy megöltem egy kisbabát aki nem tehet semmiről.Gondolkodtam az örökbe adáson de sok rosszat hallani hogy pl csak a juttatások és egyebek miatt sokan vesznek örökbe kisbabát
2011. ápr. 14. 13:56
 13/49 anonim ***** válasza:
100%

bocsánat off leszek!

Lányok nagyon örülök, hogy senki nem esett ennek a szegény lánynak. Nagyon szép tőletek, hogy próbáltok együtt érezni vele és segtíeni neki.


A kérdésre sajnos nem tudok válaszolni, mert fogalmam sincs milyen egyedül gyereket nevelni és azt sem tudom, hogy milyen elvetetni, de talán én is az abortusz felé hajlok...sajnálom

2011. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:

én nem hallottam iylenről.

viszont a környezetemben 4 anyuka is van, akik örökbe fogadtak, és úsznak a boldogságban!

az egyikük a lányom keresztanyukája, öröm nézni, mekkora szeretettel neveli a kisfiát! jobb családot kívánni sem lehetett volna neki. és büszke vagyok a szülő anyjára, hogy volt annyi bátorsága, hogy kihordta, megszülte és el tudta engedni. így tett a legjobbat a kisfiúnak.

2011. ápr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem tartanám meg,mert azt sem tudnám ki is pontosan az apja,milyen ember,stb.Arról nem is beszélve,hogy ha megtartod,még később tudsz munkába állni,még rosszabb lesz az anyagi helyzetetek.Az ikrek apjának meg a nyakára lépnék nem kicsit és kisajtolnám belőle a gyerektartást visszamenőleg is.Keress ügyvédet (önkormányzatnál van ingyenes fogadóórájuk) és találjatok ki valamit!
2011. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%
Ha meg tudod tenni, hogy megszüld a babát, akkor választhatod a nyílt örökbefogadást. Akkor biztos lehetsz benne, hogy jó helyre kerül a baba és akkor nem veszíted szem elől sem.
2011. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:

Szegénykém, jó nagy kaka a helyzeted:(

Én sem vagyok abortuszpárti, de ha a helyedben lennék, nem tartanám meg.

Azért kitartás, és remélem, bárhogy is döntesz, minden rendben lesz veletek!

2011. ápr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
és a terhesség alatt hogyan fog dolgozni, hogy eltartsa a piciket? És hogy magyarázza majd meg nekik, hogy volt anya pocakjában egy kisbaba, már ki is bújt onnan, de nem lakik velük? Azért a terhesség alatt a babának meg kell adni a szükséges vitaminokat, amik elég drágák és ha ezekre költ, akkor azt az ikrektől veszi el. Nagyon nehéz döntés, de talán az abortusz ebben az esetben érthető...
2011. ápr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
Ha nem biztos az apa, akkor nehezebb az ororkbeadas. A skrizofrenia pl örökletes betegseg!
2011. ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

Miért olyan fontos ki az apukája?Ha rendesen van nevelve biztos semmi gond nem lenne vele

Egyikőtök kérdezte.Igen voltam AIDS vizsgálaton ami negatív lett.


Vérszomjas pandamaci:

Ez egy igen jó ötlet eziránt körbe nézek..De elvettetni tényleg csak a leges legutolsó esetben tenném meg

2011. ápr. 14. 14:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!