Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Válaszúthoz...

Ani198526 kérdése:

Mit csináljak? Válaszúthoz tértem de nem tudom mi tevő legyek

Figyelt kérdés

2év 8hónapja születtek meg az iker kisbabáim és születésük után a párom lelépett külföldre és nekem semmit nem fizet.1éve megszűnt a cég ahol dolgoztam így nem volt és nincs is jelenleg munkahelyem pedig elvállalnék én mindent.Nos nem rég iwiw-en felkeresett egy erotikus filmeket gyártó emberke hogy tetszenek neki a képeim és nem-e állna módomban egy török erotikus filmben szerepelni egy nagyobb összegért.Gondoltam elvállalom így kitudom fizetni a 7hónapos hitel elmaradásom és nem tesznek ki az utcára bennünket stb stb.Elmentem elfogadtam a feltételeket el is mentem Törökországba amit a cég fizetett a szállással együtt.Nos a kitétel csak annyi volt hogy mindent bekel vállalnom és a férfiaknak bennem kell elmenniük (mert nem akartak sablon erotikus filmet csinálni) mondtam rendben elvállalom mert folyamatosan szedtem fogamzásgátlót.Kifizettek rendesen és haza jöttem.Viszont 2napja elkezdett a hasam görcsölni így elmentem egy terhességi tesztért és azt mutatta terhes vagyok ezután elmentem a nő gyógyászhoz és megerősítette hogy 1hónapos terhes vagyok és várok.Ti megtartanátok a babát?Őszintén szólva egyedül vagyok mert intézetben nőttem fel igy most nem tudom mit csináljak ebben a helyzetben

Kérem csak értelmes emberek próbáljanak válaszolni.


2011. ápr. 14. 13:41
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

Na azon még nem gondolkodtam de ha nehezemre is esik akkor bevallom becsületesen.

Köszi ezt az alapítványt megnézem magamnak!!!

Esetleg még elgondolkodom ideiglenes örökbefogadáson ha jobb lesz a helyzetem hogy egyszer vissza kapjam a gyermekem.

2011. ápr. 14. 14:30
 32/49 A kérdező kommentje:

A cég nem tudja a dolgot!


Én is így tudom!De az orvos mondta hogy 95%-ban biztos benne hogy terhes vagyok.És én a saját nőgyógyászomnak azért hiszek mert az ikreimmel is nála voltam

2011. ápr. 14. 14:34
 33/49 anonim ***** válasza:

Nagy kakiban vagy, az biztos.

Én bevallom, gyáva lennék az örökbeadáshoz, én abortuszra mennék. Olyan szerintem nincs, hogy most örökbeadom, aztán majd valamikor, ha úgy hozza a sors magamhoz veszem. Max. akkor nevelőszülőkhöz kerül. Vagy intézetbe, de gondolom ez utóbbiról te többet tudsz...


Itt van még egy alapítvány, akik nyílt örökbefogadással (is) foglalkoznak, Gólyahír Egyesület:

[link]


Én ismeretlenül és látatlanba is nagyon-nagyon büszke leszek rád, ha végigcsinálod az örökbefogadást!

2011. ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
95%... reméljük annak a maradék 5%-nak lesz igaza,és nem vagy terhes! Szívből kívánom,hogy vaklárma legyen!
2011. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
szorítok, hogy az 5% legyen... :(
2011. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit tennék, mindenesetre arra is gondolnod kell, hogy mi lesz akkor neadj'Isten veszélyeztetett leszel és mondjuk 5. hónaptól (vagy bármelyiktől) agynugalom kell, nem dolgozhatsz....ott a másik két gyermeked akik semmiről sem tehetnek.


Azonkívül igaz hogy a kisgyermekek is értelmesek, de attól még azt elmagyarázni nekik hogy anya megszül egy kisbabát de odaadja másnak, hát nem tudom mennyire lehet. Mert az ő kis fejükben még máshogy működnek a dolgok, és nagyon de nagyon kicsik még a valódi ok-okzati gondolkodáshoz.


Gyűlölöm az abortuszt, ellenzem, tiszta szívemből, de itt igenis elgondolkodnék rajta. Mert a legfontosabb a a két meglévő gyerek. És még 3 évesek sincsenek, hogy is érthetnék meg az egészet....ha most értik is talán hogy anyuci odaadja a babát másnak (mármint ah így mondod nekik) mi lesz ha mondjuk óvodásan visszatér a téma, és elkezdenek kérdezni a kisbaba apukájáról, meg hogy hogyan került "hozzád" az a baba, akit odaadtál, stb. stb....valamit mondani kell, és persze lehet finomítani meg mesét kitalálni itt is, de megint kis idő múlva ismét előkerülhet a téma amikor már nem lesz nekik elég a mese hogy beletette a gólya.....


Sajnálom a helyzeted, de itt most nagyon észnél kell lenni.

2011. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

nem olvastam végig a válaszokat.

de nem irigyellek én sem.... nagyon nehéz egy ilyen döntés.


de szerintem én nem tartanám meg a babát. nagyon nem tudsz majd kire számítani... és anyagilag is megterhelő lesz.

2011. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

én nem bírnám örökbeadni! ahogy elnézem h fiam alszik, és nyugodt, és szuszog, és az enyém, az ént estem... hát biztos nem tudnám senkinek odaadni se most ,se születésekor...

és nem is tartanám meg, hisz tényleg hogy fogod hatalmas pocakkal az ikreidet gondozni ,ha ne adja ég betegek, és ketten hozzád akarnak bújni, de a nagy pocaktól az sem megy, valamint eltartani, nem takaríthatsz heti X alkalommal ,hisz a saját háztartásodat is nehezen fogod tudni ellátni... és akkor tényleg ha veszélyeztetett leszel, és ágyba a nap 24 órájában..... :(

2011. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

szerintem csak magadra hallgathatsz. ilyen helyzetben nehéz okosan dönteni. jó tanácsot meg könnyű adni.


én annyit tudok, hogy számomra az lenne a nehéz, hogy életem végéig azzal a tudattal éljek, hogy kioltottam a babám életét. (számomra a megfoganástól ember az ember.)

ezért gondolom, hogy az örökbeadás jobb lenne.

Te tudhatod csak, hogy neked mi a kisebb rossz. Nagyon becsüllek, hogy te is úgy gondolod, hogy az abortusz az utolsó verzió.

2011. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb - és nem éppen legerkölcsösebb - modja az örökbefogadasnak a következő. Ha ismersz olyan part a környezetedben, akik babara varnak, megkeresed őket, és a férj a nevére veszi a gyerekedet. Te lemondasz rola, és az ugynevezett apa fogja tovabb nevelni. Amennyiben ilyen part nem ismersz, akkor az alapítvanyok segítenek neked.


Nagy lelkierő kell a döntéseidhez. Teljesen mindegy, hogy mit valasztasz, mindkét út nehézségekkel teli. Kívanok neked sok erő, és lelki nyugalmat!

2011. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!