Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. s az 5 hos fiam semmit...

S. O. s az 5 hos fiam semmit nem akar enni! Most mi tévö legyek?

Figyelt kérdés
már kap baby kajákat meg tejpépet is az anyatej mellé.eddig nagyon jo étvágya volt egyszerre megevett másfél üveg baby kaját ét és még anyatejet is amenyi csak kért!egy nap 4 alkalommal is evet és mellé cicizett is:)jo husban van 8,5 kg és 68 cm:)de most non félek h lefog fogyni mert nem hajlando demmit enni még cicizni sem akka egész nap!:(veletek már volt ilyen???mitöl lehet ez?és mitegyek ellene?am látszolag semmi baja nincs a fiacskámnak ugyanolyan életvidám mint eddig kaccag nagyokat játszunk galyog egésznap,,,ugy hogy én ezt sehogysem értem???már ez megy 2 napja
2011. jan. 1. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, hogy alig van étvágya a gyerkőcnek. Felnőtteknél is előfordul, hogy napokig alig esznek, nem?

A babád nem fog drasztikusan fogyni pár nap nemevés miatt. Lehet, hogy feszít az ínye, készülődik kibújni a fogacska. Éjszaka jól alszik? Mindenesetre kínáld ugyanúgy étellel-cicivel, ahogy eddig, előbb-utóbb enni fog. 9 hónapos baba anyukája

2011. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszodat!de elkébzelhetö mert nagyon nyomkodja az öklét a szájába,am meg mondta avédö nö is h non ugy nézki h jönni akar a fogacskája:)de én ugy el vagyok keseredve h nem eszik hiába kinálom ugy ahogy szoktam még cicizni sem akar!!!inkáb szopja a huvejk ujját ugy alszik el eddig mindig cicin aludt el.de lehet h igazad van én már arra is gondoltam h mostanában nagyon sokat evet ugymond minden nap:)és lehet hogy el van telve vagy nem tudom...de minden esetre meg nyugtattál egy kicsit köszönöm mégegyszer.Sikeres egészségben gazdag békés boldog ujjévet kivánok az a családodnak a 9 honapos babáddal együtt:)))
2011. jan. 1. 23:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az első válaszolóval. Nem esznek minden nap egyformán a babák, ráadásul a fogzás tényleg erősen befolyásolhatja az étvágyát. Nyugi, pár nap, és biztosan helyreáll a régi rend. Nálunk is voltak hullámvölgyek, most is éppen benne vagyunk egyben (15 hónapos, jönnek éppen az alsó négyes fogai).

De pár nap nem evés miatt tényleg nem fog lefogyni a babád.

Nyugodj meg, jó egészséget Nektek, és BÚÉK!

2011. jan. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtatást:))BUÉK NEKEDIS!!!
2011. jan. 2. 00:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!