Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos lányom nem eszi...

10 hónapos lányom nem eszi meg azt az ételt amit Én csinálok neki, csak a bébiételt, de abból is csak kb.5féle ízt. Darabos ételt sem akar enni, kifelé nyomja a nyelvével, vagy öklendezi. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ízlik neki a darabos, turmixold össze!
2010. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj bátrabban fűszerezni. 10 hósan pici sót, majorannát, köményt, petrezselymet, kaprot, hagymát, fokhagymát is lehet nekik használni. Én gyakran kefírrel, tejföllel, reszelt sajttal is dúsítom a babapürét.
2010. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most biztos kapom majd az ívet,de én amikor 10 hósak voltak a gyerekeim, már nem püréztem, meg bébi kajáztam, hanem enyhén fűszerezett levest főztem,amit mindenki evett,és az asztalnál ette a gyerek is a levest velünk. Nagyon élvezte:) És még spóroltam is egy nagycsomót:)
2010. dec. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Légy türelmes próbálgasd csak,minden nap amit te főzöl abból,aztán majd szerintem egy idő után megfogja enni.Mi is igy voltunk,akármit főztem neki nem ette meg,csak a bébiételt.3-4 hónapig ez volt,aztán rászokott arra a kajára amit mi ettünk!
2010. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi lányok, türelmes leszek és kitartó. :)
2010. dec. 13. 11:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Ma a bébikaját elnyammogta a fiam, de a rakott krumplit csemege ubival úgy tolta be, hogy öröm volt nézni. Persze kolbászt meg tojásfehérjét nem kapott, de az ízes, szaftos krumpli csúszott neki nagyon! 1 éves, 6 foga van.

2010. dec. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!