Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek csak járkálva-ringatva...

Akinek csak járkálva-ringatva aludt el a babája és elalvás után nem lehetett letenni az ágyba, mert rögtön felkelt, az hogy oldotta meg?

Figyelt kérdés
8 hónapos a picim, soha nem volt jó alvó, de ez már kikészítő. Sokszor kel éjszaka és nem tud nélkülem visszaaludni. Már járkálva alszom...
2010. júl. 14. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

11hós a fiam,ugyanez a helyzet,sosem aludt jól,remélem 1x kinövi.Előfordul,hogy babakocsiba rakom és az ágyunk mellett fekve tologatom.Legalább így vízszintesben vagyok.Fárasztó nekem is, mert ebben a melegben szinte óránként ébred.Nem tudom magam sem mit lehetne tenni?! Eddig egy éjszakát sem aludtunk végig.Már volt olyan is, hogy a mellkasomra fektettem és így szunnyadtunk meg,na ekkor összejött 2-2,5óra.

2010. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a cipőben jártunk mi is,igaz nálunk idősebb volt a pici amikor kezdődött az egész.Kipróbáltam néhány homeopátiás bogyót, mint pl. a chamomilla,de nem lett sokkal jobb.Egy héttel ezelőtt kezdtem,hogy leteszem a kiságyba,lefektetem,simogatom és maradok amíg el nem alszik.Kapott egy ölelőt,ami mindig ott van a kiságyba.Először nehéz volt,de megérte kitartónak lenni,most már 5-10 perc alatt elalszik,kevesebbet kel éjszaka és sokkal nyugodtabb.Írj privit és segítek,ha tudok.:)
2010. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak: éjszaka nekem is csak a mellkasomon tud aludni, ha leteszem, azonnal ébred:(


A második válaszolónak: hű, most elteltem reménnyel!!! De nem tudok neked privit írni...

2010. júl. 14. 11:21
 4/16 anonim ***** válasza:
11.15-ös! ÉN IS írnék privit valahogy... :( Irnál nekem?
2010. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ugyanez volt mindaddig míg nem raktam hasra, hisz a mellkasodon ha alszik akkor is olyan mintha hason lenne. próbáld meg hason altatni.
2010. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Olvassátok el a Suttogó könyvét,nagyon hasznos tippek vannak benne,hogyan kell a babát megtanitani aludni.

Ez a módszer a felvesz-letesz,nem szabad hagyni kisirni magát.

2010. júl. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekünk ez a Suttogós sem ért egy kalap sz..t se, annak idején. Vannak gyerekek, akik eleve könnyen kezelhetők, vagy jól idomíthatóak, de én mindig a gyerekeimhez alkalmazkodtam, ha sírtak felvettem őket, hiszen azért vagyok, hogy valami megoldást találjak a gondjaikra.Én is mindenfélével próbálkoztam, sétálással, cicizéssel. Végülis én egy idő után leszoktattam a sétálásról, a cicivel összebújásra szoktunk át, az mellett meg én is remekül tudtam aludni. Amikor a kicsifiam született már nem is kezdtem ringatni, inkább a cicivel aludjon, minthogy egész éjjel a lakásban kóvályogjunk, és másnap hulla legyek, és a idegbeteg.
2010. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok.. szóval a kisfiamat már csak napközben raktam a kiságyba, éjjel kezdettől együtt aludtunk, én mindig felé voltam fordulva, mindig felébredtem minden neszére, de mégse kellett, kint hajnali kettőkor a Helyszínelőket nézve a kispopóját rázni, mert aludtunk. Nem is ébred annyiszor éjjel, mert érezte, hogy ott vagyok a közelben. 8 hónapos korától el is raktam a kiságyat, helyette a földre telepítettem egy matracot, és amikor elaludt, akkor felosontam a helyemre. Elejében volt, hogy 2-3 alkalommal kellett lemenni, de mostanában szinte már végigalussza az éjszakákat néha. Viszont a lányom, aki már 4 éves, mai napig 3-4szer fent van éjjel. sajnos vannak olyan gyerekek, persze lehet, ha annak idején a rázás helyett vele alszom, lehet nyugodtabb lett volna, de az is lehet, hogy semmi nem segített volna. Nehéz eset, a mai napig. :-)
2010. júl. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nővéremtől tanultam: fektesd hasra a picit és paskolgasd a pelusát (végülis ütögeted a fenekét, persze finoman)
2010. júl. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi Lányok!


Ha hasra fektetem,azonnal felnyomja magát..

Ha próbálom magam mellé fektetni már kómásan,rögtön éber lesz és kezdődik a nyüszi..

2010. júl. 20. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!