Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tehetnék az éjjeli szopi...

Mit tehetnék az éjjeli szopi ellen?

Figyelt kérdés

felkelek hozzá ha kell, 10-szer. csak kérdem hogy más babája is szopizik e még (9 hós) éjjelente?

- probaltam neki vizet, gyumilevet adni de azokat nem fogadta el

- eleinte sinlac volt a vacsi most mar zoldseg husival, h ne legyen ra olyan szomjas

- probaltam hogy nem szoptatom meg de akkor egesz addig kelt orankent mig meg nem szoptattam. tehat valoban szomjas.

- ulni még nem tud, uveget nem hagyhatok nala

- esti szopit 60-70 mili lefejt tejjel egeszitem ki mert eleg keves a tejem mar, de mivel gyarapodik 3 szopi mellett azert gondolom hogy eleg

- kb 1-2 decit iszik emellett gyumilevet


2015. ápr. 12. 07:25
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
minimum 1 órával utána szoktam fejni, de 20-30 milinél több nem jön egyszerre, ráadásul pl reggel meg késő délután között már nem szopizik, de még sem tudok napközben, pl délben sem fejni...már a tejleadó reflex sem jön a kézi fejővel, mint rég, ezért kézzel szoktam ezt is lefejni, kínszenvedés már, és hát 9 hónapos, úgyhogy az sem katasztrófa, ha már csak reggel meg este szopizik amennyit tud. De attól még meg kell legyen neki a napi 500 ml tejtermék, úgyhogy ezért is jó, ha pótolom neki, egyébként ma csak egyszer kelt éjjel, és nem kellett megszoptatni, 2 perc alatt visszaaludt és nem is kelt fel többször, szóval lekopogom, egyenlőre úgy tűnik, ez volt a baj.
2015. ápr. 18. 18:48
 22/25 anonim válasza:

Ha jól értem 500ml tejterméket kell adni? Nekem senki nem mondta...

Nekem a napirend. 13 honapos

Reggel 8reggeli. Virsli tojas lekvar teat iszik vagy vizet

10.30gyumolcs

Alvas 2-3 óra

1/4 2 főzelék

1/2 5 joghurt kremturo gyümölcs turorudi

7 vacsi főzelék

1/2 8 fürdés

8cici es alvás

Éjjel kelunk 2-3 cicizni

De hogy mennyi a tejem passz

Akkor mit tegyek?

2015. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Miért nem segitetek? Előző voltam
2015. ápr. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Túrórudi,krémtúró,mind-mind iszonyú mennyiségű cukrot tartalmaz és elenyésző mennyiségű valódi tejet. Inkább végy natúr túrót és gyümölccsel,steviával ízesítsd neki. Nagyon korán rászoktatod az édesre. Sajnos majd minden gyerek már kicsiként cukorbeteg lesz de legalábbi selhízott(lesz). Natúr joghurtot is turmixolhatsz gyümölccsel a bolti xar helyett. És ne dőlj be annak hogy direkt babacucc. Amúgy a növényi tejek max. mértékben fedezik pl. a Ca szükségletet a gyereknél és nem is tartalmaznak fajidegen fehérjét. A lekvár sem a legjobb egy ilyen kicsinek. Ez így naponta betegesen sok cukor.
2015. ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Köszönöm szépen :-)
2015. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!