Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tegyek, hogy végre normáli...

Mit tegyek, hogy végre normálisan aludjon a 7 hónapos babám?

Figyelt kérdés

Egészen pontosan 4 nap múlva lesz 7 hónapos és már másfél hónapja ötször kel fel éjjelente enni (anyatejes), de ezen kívül is megébred sokszor. Babaöbölben alszik mellettünk, nekem nincs olyan, hogy egyhuzamban 2 órát tudjak aludni a gyakori kelései miatt és kezdek kimerülni. Este általában fél 9-kor alszik el, reggel többnyire fél 7-kor kel, de sokszor már 5-kor fent van, vagy hajnalban akár egy óráig is vergődik, mire újra el tud aludni.

Nappal általában félórás alvásai vannak, néha most már besikerül egy-egy másfél órás alvás is.

Korábban csak kétszer kelt éjszaka és nem tudom, mit csináljak, hogy újra nyugodtabbak legyenek az éjjelek. A foga még nem jön, a mozgásfejlődésében nem történt nagy ugrás. Idő közben elkezdtük a hozzátáplálást, de még csak kóstolgat (nem tudom, ezek az infók fontosak-e). Ha voltatok hasonló helyzetben, végül mi oldotta meg a problémát?



szept. 15. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A foga ugy is jöhet hogy nem látod még. De nem akarlak elkeseirteni viszont az én gyerekem 2,5 éves és még most is 3x4 szer kell csak néha alussza át az éjszakát. Próbálj nappal is aludni mikor ő igen tudom akkor nem halad semmi ez sajnos ilyen.
szept. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

10 hónapos koráig ezt csinálta a fiam.

10 hónaposan elmúlt a rengeteg ébredés.

Szerintem nem nagyon tudsz mit csinálni vele.

szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kisfiam 9 hónapos, éjjel még most is 2 óránként ébred.


Nincs mit csináljunk, ilyen anyának lenni. Kitartást! 😄

tegnap 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!