Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Érdekelne ki hogyan szoktatta...

Érdekelne ki hogyan szoktatta vissza kiságyba a babáját miután hosszabb ideig velük aludt közös ágyban. Tudnàtok ajánlani módszereket?

Figyelt kérdés

4 hónapos koráig a kiságyában aludt kislányunk. Aztán jött a mozgásfejlődés, fogzàs ki tudja mi és elkezdett óránként kelni. Egy két nap után elfáradtam és magam mellé tettem. Így aludtunk utána egészen 1 éves koráig, amikor leesett az ágyról. Ez nagyon megijesztett bennünket, szóval szeretnénk visszaszoktatni a kiságyba a babánkat. Leesésgátlót nem vennénk, tényleg a kiságyba szeretnénk visszaszoktatni hogy biztonságban aludjon. Hozzá teszem mikor együtt aludtunk az se volt túl pihentető számomra, de legalább férjem és a baba aludtak jobban. Szóval valamit kell változtatni.

Egy érdeklődő/aggódó anyuka.

Köszönöm ha írtok tapasztalatokat



#alvás #baba #tanács #1 éves #Kiságyba szoktatás
szept. 1. 01:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
69%

20, akkor neveld a két gyerekedet ahogy te szeretnéd, mást meg ne szólj le

Bizonyára te mindent jól csinálsz, gratulálok.

Év anya díjat elnyerted, mi meg az év szaranya díját.

szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
62%
És hány éves korig aludjon a gyerek a szülőkkel? Mert ha olyan az anya, mint Erős Antónia, lehet, hogy még 16 évesen is vele akarna aludni.
szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
85%

22 neked nem mindegy?

Ugyebár a te gyerekeid külön alszanak..

szept. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

#21

Engem hidegen hagy, hogy ki meddig alszik a gyerekével. Ha a szülőknek és a gyereknek is jó úgy, akkor aludjanak együtt, mit bánom én.

De a kérdezőnek valszeg nem jó, máskülönben nem írt volna ki kérdést. Az olyan válaszokkal aztán ki van segítve, hogy "jajj, az enyém még 5 évesen is köztünk alszik el", mondhatom... Kb mintha azt mondanák neki, hogy "hagyjad, úgyse tudod átszoktatni, majd 10 évesen talán megunja és átmegy magától".

(#12, #20)

szept. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

A 21-es választ se én írtam, csak bármily hihetetlen, van itt olyan ezek szerint, aki hasonlóan gondolja mint én.

(#12, #20 és #24 voltam)

szept. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Eh, mármint a 22-es választ nem én írtam, előző vagyok
szept. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nem vitaindítónak szántam. Mindenki úgy aludjon, ahogy kényelmes és a babájának is biztonságos. Óránként kel kislányunk, de ragaszkodom a kiságyhoz. Szerintem amúgy is kelne sokat. Viszont ott tudom h biztonságban van és hosszú távon talán megtanul jobban magától is visszaaludni. Az èvek majd vagy igazolnak, vagy jó tanulság lesz. Jó volt olvasni egyik másik oldalt is, de szerintem ne ítéljük el az együtt alvást és ne általánosítsunk. Felesleges. Èn sosem aludtam együtt a szüleimmel, mégsem lettem életre valóbb.. az viszont nem derül ki, hogyha velük aludtam volna mi lenne. Sokmindenen mülik az ember személyisége. Lezártnak tekintem ezt a kérdést.
szept. 4. 21:15
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!