Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Érdekelne ki hogyan szoktatta...

Érdekelne ki hogyan szoktatta vissza kiságyba a babáját miután hosszabb ideig velük aludt közös ágyban. Tudnàtok ajánlani módszereket?

Figyelt kérdés

4 hónapos koráig a kiságyában aludt kislányunk. Aztán jött a mozgásfejlődés, fogzàs ki tudja mi és elkezdett óránként kelni. Egy két nap után elfáradtam és magam mellé tettem. Így aludtunk utána egészen 1 éves koráig, amikor leesett az ágyról. Ez nagyon megijesztett bennünket, szóval szeretnénk visszaszoktatni a kiságyba a babánkat. Leesésgátlót nem vennénk, tényleg a kiságyba szeretnénk visszaszoktatni hogy biztonságban aludjon. Hozzá teszem mikor együtt aludtunk az se volt túl pihentető számomra, de legalább férjem és a baba aludtak jobban. Szóval valamit kell változtatni.

Egy érdeklődő/aggódó anyuka.

Köszönöm ha írtok tapasztalatokat



#alvás #baba #tanács #1 éves #Kiságyba szoktatás
szept. 1. 01:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%

Akkor te már nem vagy mai csirke, és még az ősrégi tanácsokat osztogatod.

Szuper, osztogasd csak.

Majd legfeljebb nem fogadjuk meg őket(vagy nem mindenki fogadja meg őket.)

szept. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
34%
Hát ha a modern nézetek szerint normális, hogy egy 5 éves gyerek nem hajlandó a saját ágyában elaludni, akkor én is ősrégi vagyok így 34 évesen, mert ez számomra is abszurd, és soha semmilyen körülmények között nem engedtem volna idáig fajulni egyik gyerekemnél sem.
szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
60%

12-es, nem megszokott, de mi kozod van hozza?

Igen, az ember faradt es sokszor valasztja azt, hogy inkabb alszik, de akkor gyerekkel egyutt. Ez van. Kinek mi valik be, mire van energiaja. Azert, mert ott alszik ahol, nem azt jelenti, hogy minden ra van hagyva.


Egy gyerek se megy erettsegizni a szuloi agybol, szoval nyugodj meg.

szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
78%
12, neked hány saját gyereked van?
szept. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
20%
Én csak jót mosolygok amikor valaki írja hogy a kisgyereke valamire "nem hajlandó". Ma már a nyúl viszi a puskát sok helyen. :D tényleg röhej hogy két felnőttet hülyére vesz egy gyerek.
szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
48%
Rendben 15-os, tegy ugy. A kutyat nem erdekli, elhiheted 🙂
szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezem meg egyszer, hány saját gyereked van?
szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
16%
Nem vicc! RENGETEG házasság e miatt megy tönkre, mert apu nem tudja használni anyut..., és sok anyu, hogy apu ne használja, direkt ott altatja még egy kicsit a gyereket. A válásig.
szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
59%

18 ja, hogy nálatok így volt és ez a tapasztalat?

Szar lehet neked

szept. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
#17 Nekem 2 gyerekem van. Én írtam a 12-es választ, de a többi nem én voltam.
szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!