Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Babám 11 hónapos, nappali 2...

Babám 11 hónapos, nappali 2 alvását adamoban tölti. 2x2 óra. Éjjel a kiságyban alszik. A gond hogy nappal képtelen máshol, másban elaludni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nyilván próbáltam nem 1x nem 2x mashol altatni. 2-3 óra ordítás a vége. Abban meg 1-5 perc alatt elalszik.
júl. 4. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem gond, nem lesz orokke igy.
júl. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzed úgy, hogy gond?
júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2-es, mert nem fog mindig beleférni.

3-as, tegnap volt egy kérdés, h miert eli ki ennyi gyökér itt magat, keresd mar meg es valaszolj 🤣

júl. 4. 19:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor foglalkozz vele,ha nem fér bele, addig meg nyugi van. Rengeteg változik még az alvása 2-3 hónaponként fordul egyet.
júl. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az en masfel evesem is elfer meg az adamoban szoval ezzel nem lesz gond, en inkabb azon aggodnek, hogy az a testtartas 2 oran keresztul biztos jot tesz-e a gerincenek. Idonkent probald meg mashol altatni inkabb.
júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem mertem benne altatni, a leírása is írja, hogy anatómiailag nem szerencsés.

Azt a taktikát követtem, hogyha elaludt, kivettem. Megszokta. Csak akkor hagytam benne, ha már nagyon gyér volt az idegrenszerem és mindegy volt, csak legyen egy kis csend végre. (Kövezzetek!)

júl. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!