Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A 4,5 hónapos fiunk csak...

A 4,5 hónapos fiunk csak köztünk tud aludni. Hogy szoktassam át a kiságyba?

Figyelt kérdés

Sokakhoz hasonlóan én is azt terveztem, hogy első naptól kezdve a kiságyában fog aludni - ami jelenleg a mi szobánkban van -, de körülbelül 3 hetes korára kikészültem a sok éjszakázástól fizikailag és hagytam, hogy köztünk aludjon. Így nyugodtabban aludt, nem volt fent 3x1,5 órát éjszaka...


De igazából ezt csak ideiglenes megoldásnak terveztem és többször próbáltam azóta az ágyába szoktatokni, eredménytelenül...Mikor elalszik, le tudom tenni a kiságyba, de 1 óra múlva ordítva ébred. Visszaaltatom, és egy óra múlva megint ordít a kiságyban :/


Egyszerűen óránként felkel, ha az ágyába teszem, amit nem lehet bírni fizikailag :/



2021. aug. 29. 22:03
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Ámen.
2021. szept. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Na tipikusan jó példáját látni az emberi ostobaságnak. Ember tervez, Isten végez.- Hallottátok már?

Hiába is tervez bárki is bármit szülés előtt, olvashat is bármit netről, akár 200 oldalt is, ezeket én is olvastam és “tudtam”, amiket az egyik válaszoló írt. A fiam mégis a mai napig napközben csak rajtunk alszik el. Egyedül este tud a helyén, de ez sem mindig van így. Volt este,amikor fél illetve óránként kelt. Mi is elterveztük, hogy biztos majd a helyén lesz.. hát hogyne,édes álom. Nem baj, előbb-utóbb rájön több hét kialvatlanság után.


Kedves kérdező, ha téged nem zavar, hogy melletted van, akkor szerintem hagyd bátran úgy. Nem fog 18 éves koráig ott aludni! Majd megérik a különalvásra. Addig pedig kitartás!

Üdv egy éves baba anyukája

2021. szept. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!