Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan szoktassam vissza a...

Hogyan szoktassam vissza a babámat a kiságyba?

Figyelt kérdés
Eleinte mindig a kiságyban aludt ugy hogy en elringattam, vagy épp a mellkasomon volt. Sajnos annyira kimerült voltam akkor még sokat kellett vele éjszakázni és féltem hogy elalszom ő pedig leesik rólam. Igy gyakran magam mellé raktam ott mindig szépen elaludt velem,vagy szopi közben. Aztán próbáltam újra a kiságyába visszatenni amikor már láttam hogy álmos, vagy amikor már el is aludt, mindig felébredt és sírt amikor visszatettem. Hiába ott voltam mellette, simogattam semmi nem használt csak amikor újra kivettem. Már nem kell éjszakázni vele mert végig alszik és csak napközben van fent. Van valami bevált trükk? Valakinek tapasztalat? Azt sem akarom hogy sírjon ha visszateszem. Be van neki rendezve hogy ne érezze magát a nagy területen olyan magányosnak, illetve van babafészek is neki, abban aludt mindig. A védőnőm javasolta hogy minél szűkebb a hely annál nagyobb biztonságban érzi magát, mint a puszta üres kiságyban a nagy területen.
2019. júl. 22. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Hat az egyetlen mod, ha nem veszed ki a kisagybol amikor sir. Maradj ott mellette es nyugtasd meg, anelkul hogy kivedd ! Sirassal fog jarni, de jobb modszert meg nem tallatak ki. Hozzaszokott a veled alvashoz es nehez leszoktatni.
2019. júl. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!