Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A 4,5 hónapos fiunk csak...

A 4,5 hónapos fiunk csak köztünk tud aludni. Hogy szoktassam át a kiságyba?

Figyelt kérdés

Sokakhoz hasonlóan én is azt terveztem, hogy első naptól kezdve a kiságyában fog aludni - ami jelenleg a mi szobánkban van -, de körülbelül 3 hetes korára kikészültem a sok éjszakázástól fizikailag és hagytam, hogy köztünk aludjon. Így nyugodtabban aludt, nem volt fent 3x1,5 órát éjszaka...


De igazából ezt csak ideiglenes megoldásnak terveztem és többször próbáltam azóta az ágyába szoktatokni, eredménytelenül...Mikor elalszik, le tudom tenni a kiságyba, de 1 óra múlva ordítva ébred. Visszaaltatom, és egy óra múlva megint ordít a kiságyban :/


Egyszerűen óránként felkel, ha az ágyába teszem, amit nem lehet bírni fizikailag :/



2021. aug. 29. 22:03
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Utolsó: számomra hülyeség, és nem a kérdezőt szóltam le, de látom valamin mindenképp megakarsz sértődni... én nem olvasok szakirodalmat( mármint könyvesboltban vehető divat nevelőkönyveket vagy olvasok összedobott cikkeket)csak megérzés szerint nevelek, a szakirodalomra való támaszkodás szakember nélkül csak még nagyobb zűrt okoz, ekkor kezdik el váltogatni a módszereket, amiből még nagyobb kavarodás lesz stb. Persze házilag is lehet próbálkozni és ehhez mindenkinek szíve joga.

És itt a különbség kettőnk között, én úgy gondolom mindenki úgy nevel ahogy akar, csak közlöm a saját véleményem, te viszont kikéred magadnak a módszerem és megmondod a véleményed. Engem nem zavar miképp nevelsz te vagy kérdező, akkor téged se érdekeljen az enyém, legalábbis ne sértődj be ennyire, nincs értelme.

2021. szept. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

El vagy te tévedve. Én biztos nem vagyok megsértődve. 🤣

Még szerencse, hogy mindenki úgy nevel, ahogyan szeretne.

"Kikéred magadnak a módszerem." Miről beszélsz? Szerintem neked túl sok a szabadidőd. Hűtsd le magad kismami és ne szajkózd már folyton ugyanazt. Tök uncsi vagy..

2021. szept. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
32-es olyan érett vagy hogy én szégyenlem magam🙄 kár is érted még egy szó.
2021. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Ámen. 😂😉
2021. szept. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
És az ilyen szülő lehet, utolsó is olyan gyerekes.Jobb dolgod nincs? Ámen, mintha egy kamasz írogatna. Megértem hogy a külön alvást támogató miért húzza fel magát,ilyen gyerekes válaszolót én se tudnék elviselni😅
2021. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Ajánlom, hogy a kommentelgetés helyett vegyél a kezedbe egy helyesírási szótárt inkább 35-ös. Nyugodtan szégyelld csak el magad, senkit nem érdekelsz.
2021. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Azta, ettől aztán összedőlt a világom. taníts mester, legyél a helyesírási szótáram🤣
2021. szept. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Mégis ki a gyerekes kettőnk közül? 🤔
2021. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Bocsi,de ilyen válaszra nem tudok komolyan válaszolni,tipikus nem tudok már semmi rosszat írni rólad észérvvel, ezért beleállok a helyesírásodba.

Szeretnélek komolyan venni,de így nem megy és az előző válaszaid az elszakítós anyukának is kábé ilyen komoly lábakon állt. Nem mondom, hogy amiket írt az jó, de kultúráltabb/értelmesebb válaszai voltak, mint neked.

2021. szept. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy te így gondolod. Más pedig máshogy. Ennyi. 😉
2021. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!