Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nem akar aludni a babam,...

Nem akar aludni a babam, egyfolytaban szopizna. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Vagy mit csinalok rosszul. Most mult 2 hetes.


Alszik, sir akkor egyből felveszem es atpelenkazom, utana teszem cicire.


Van h 2-3 orat is kepes cicin lenni,mert mikor beteszem a kisagyba, ami itt van mellettem, egybol sir, feszkelodik...


Probalom bufiztetni de nagyon ritkán szokott. Szopizas utan ferden tartom a karomban.


2021. aug. 19. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk az első 3 hónap totál így nézett ki :D

Ezt hívják 4.trimeszternek.


Egyebként 3 hetes kora körül van egy növekedési ugrás. Az is lehetséges.

2021. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen természetes. Nagyon sokat vannak mellen ilyenkor. Esetleg kösd magadra hordozóval, úgy könnyen elalszanak, kell nekik a közelség.
2021. aug. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Mindent tök jól csinálsz. Ez teljesen természetes, kb 3 hónapos korára fog lazulni a dolog. Ha tehetné 0-24-ben a bőrödhöz tapadna.
2021. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Szopizni es aludni is tudnak ababak parhuzamosan, sot, ez a termeszetes:

[link]


Ettol meg ez tokre faraszto, kenyelmetlen. En ugy csinaltam, hogy fekve szoptattam, es mikor marcsak cummogott rajta, vagy melyenaludt, el tudtam mellole jonni. Odaraktamkore kisparnat, illetve babafeszket, igy azt hitte, envagyok ott mellette. Ez a kisebbik gyerekemmel valt be. A nagyobb azonnal ebredt, ahogy kikerult a cici a szajabol, es megprobaltam lelepni... Ettol meg szerintemerdemes probalkozni, de arra is keszulj fel lelkileg, hogy ez meg hetekig is igy maradhat (negyedik trimeszternek hivjak, arra is erdemes rakeresni).

2021. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Khm nekem az első 6 hónap volt ilyen....
2021. aug. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Uristen. Nem tudtam. Akkor jo.
2021. aug. 19. 23:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Raadasul a nagyobb zsirtartalmu tejhez komfortszopizas kozben jutnak hozza (alszik, szopizgat, egyszercsak beibdul kicsit a tej, aztan megint alszik,stb.). Szoval pont, hogy ez jarul hozza az optimalis gyarapodashoz, illetve egyeb pozitiv hatasaiis vannak, segiti a tejtermelest, a testkozelseged pedig segit szabalyozni a baba legzeset, amellett, hogy biztonsagotisad neki. Genetikailag kodolva van ababakbanes kisgyerekekben, hogy neakarjanak egyedul lenni, mert az regen az eletukbe is kerulhetett. Hiabavan azota biztonsagos kornyezet, a genetikank parszaz evalatt nem alkalmazkodott ehhez.
2021. aug. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!