Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Van remény még a fogyásra?

Van remény még a fogyásra?

Figyelt kérdés
36.8 éves férfi vagyok es mar kb 2 honapja csinalok egy workout programot. A hasambol es az uszogumibol nagyon kevés ment le, aztán ugy tűnt mintha leallt volna a fogyas. Eleinte nagyon nehez volt megcsinalnom a gyakorlatokat, de mar egesz könnyű. A paros napokon felsotest gyakorlat (vall, kar, mellek) a paratlan napokon a szokasos hasgyakorlatok. Az etrendem naponta 3 kifli azonfelul felvágott es ebed. A cukrot is minimalizaltam. Miert ilyen lassu a fogyas? Kb 3-5 kilo. 17 ora utan nem eszek. Most vagyok 188 cm es 105-107kg

#fogyás #étkezés #workout #fogyás leállás
2016. jan. 21. 17:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
van, de lassan már eltűnik
2016. febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
van egy nagyon csinos barátnője a lányomnak, ő azt mondta van, külföldön mindenki szép
2016. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!