Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Fogyni szeretnék, de pontosab...

Fogyni szeretnék, de pontosab hogyan?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy 165 cm és 63(!) kg vagyok nem teljesen oszlik el rajta a súly. Nem vagyok túlsúlyos, de van rajtam felesleg. Nos nekem volt egy nagyobb lefogyásom(30 kg) amikor kiderült az inzulinos cukorbetegségem. Tartom az ilyen diétákat és jó a cukrom. Csak az iskolában a fiú osztálytársaim egy folytában piszkálnak, hogy dagadt vagyok. Megkérdeztük a dietetikust is azt mondta egyáltalán nem. Jó aztán koplaltam 1 hétig és semmit sem ettem nagyjából, de utána meg abba hagytam mert rájöttem nem éri meg. Sportolni táncoltam(versen szerűen) 6 évet de abba hagytam. Futni nem annyira szeretek de mivel érhetném el a fogyást. Azért kérdezem mert itt van szerintem pár tapasztaltabb ember. Előre is köszönöm a válaszokat! Bocsánat, hogy ilyen későn írtam! 12,5/L (lány)

2017. szept. 5. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Egy 12 éves gyereknek nem mondok semmit, főleg, hogy cukorbeteg vagy. Kövesd az orvosaid utasításait! Ők se mindig állnak a helyzet magaslatán, de talán mégis hasznosabbak számodra, mint az itteni tanácsok.
2017. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
elég ha elkezdesz futni,és az étrendedre figyelj oda. és ami a legfontosabb ne foglalkozz másokkal. :)
2017. szept. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Picit fogd vissza az evést, ne egyél annyit. Fontos, ilyenkor (bármennyire is hülyén hangzik), de lassan kell enni, jól meg kell rágni az ételt. 13 évesen ne csinálj szigorú diétákat, max. picit lájtosabbat. Ilyenkor a mozgás nagyon fontos, és ne legyen semmi cukor, csoki, stb. Helyette gyümölcs, olajos magvak (dió, mandula, kesudió, stb). Figyelj, hogy ne egyél nehéz, zsíros ételeket. Remélem segítettem :)
2017. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi az, hogy koplaltál egy hétig, de nem ért semmit? Én öt nap alatt lefogytam 53.9 kg-ról 49.9-re. Hogy érted hogy nem ért semmit?
2017. szept. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!