Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Milyen módszerrel fogytál le?...

Milyen módszerrel fogytál le? Hány kg-t? És mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék,hogy ki milyen módszerrel fogyott le, hány kilót és mennyi idő alatt sikerült mindez. Köszönöm

2015. okt. 13. 08:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
-én csak kevesebbet ettem,jóval kevesebbet ,mint régen,így 11 kiló ment le 4 hónap alatt
2015. okt. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Nekem sem volt különösebb módszerem, csak kisebb adagokat ettem. De ugyanazt ettem, mint korábban. És minimalizáltam az édességet.

7 kg ment le 3 hónap alatt.

2015. okt. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

én szülés után leadtam 9 kgt (kb 9-12 hó alatt) a tejtermékek, glutén minimalizálásával (végérvényben paleo irányelvekkel, de nem zártam ki teljesen, csak csökkentettem minimálisra a kenyeret, tejtermékeket), aztán az utolsó 6 kgot dietetikus segítségével adtam le (5 hónap alatt), de ezt sem szigorúan betartva, mert nyár volt, nyaralások, tehát volt fagyika, meg pizza is, valószínűleg ezért is ennyi idő alatt ment le...de végül újra 60 kg lettem a 171 cmemhez, ahogy voltam is a terhességem előtt is (rá 3 hétre, hogy elértem a 60kgot újra teherbe estem:-D ).

A kaja a fontos, én ezt már többször megtapasztaltam életemben. Kiiktatsz "veszélyes" élelmiszercsoportokat és változtatsz a mennyiségeken, főzési eljárásokon és garantáltan változni fog a tested ez biztos.

Te mennyit szeretnél fogyni?

2015. okt. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
20 kilót fogytam 5 hónap alatt. Sporttal és diétával.
2015. okt. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

15 kg.

Az én szokásos módszerem: 0 kenyér, zsömle/kifli is a minimumon, semmibe nem teszek cukrot, és kerülöm a legtöbb olyan ételt, amit szeretek :D

Sajnos.

Mindent lecserélek:

tea cukor nélkül, sült krumpli helyett zöldség köret, kenyér helyett max minimális puffasztott rizs, üdítők helyett ásványvíz, csoki helyett max heti 1-2 update túrórudi, tésztát elhagyom teljesen, nincs esti chips és nasi a tv előtt.

Kb ezek a trükkjeim.

Nekem ezzel a módszerrel ment le 15 kg 1 év alatt.

Még 5 kg-ot kellene fogynom, hogy elérjem a tökéletes súlyom.

2015. okt. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

45kg.

1 év.

Kalória számlálás, tudatosabb táplálkozás, semmi cukros üdítő, se édesség.(persze voltak néha bűnős napok.)

2015. okt. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
71%

10 kg, 3 hónap.

Szigorú szálkásító diéta, kemény súlyzós edzés heti 3x, 2 aerob edzés hetente.

Azóta izomba visszahíztam azt a 10kg-ot és szerintem most így rendben vagyok. :)

2015. okt. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
4,5 hónap alatt 16 kg kalóriabázissal meg számolgatással de volt egy hét amikor kihagytam a diétát és csokifagyit ettem inkább :D most már csak 2 kiló van hátra :)
2015. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
19 kg fél év alatt. Egészséges táplálkozás, kalória számolás plusz bringa.
2015. okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Reg-enor, 3 hónap, 15 kiló és sok-sok centi. Húsimádók diétája. :-)
2015. okt. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!