Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hány kilót fogyhatok le...

Xlacax kérdése:

Hány kilót fogyhatok le másfél hónap alatt ha most 125-128 kiló vagyok?

Figyelt kérdés

188 cm vagyok,férfi.

Melyik diéta a legjobb mozgással kiegészitve?(napi 1-1,5 óra mozgással felülés,fekvőtámasz stb.)

Gyors az anyagcserém.

Köszi.



2012. aug. 18. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én 120 kiló voltam és 195 cm nekem 2 évbe telt lefogynom . Felüléssel semmire nem mész.->Go kondi!!! először még ha ugyanugy eszel is fogyni fogsz.. Szépen lassan változtass a kajádon. Pl . Fehér kenyeret cseréld barnára.szalonnát,péksütiket próbáld kerülni. csokiból inkább étcsokit egyél,de ha ehségrohamod van inkább almát toljal be. Nem szabad türelmetlennek lenni.
2012. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Normális esetben másfél hónap alatt 6Kg.ot lehet, de mivel rajtad nyilván több felesleg van, így a fogyás legelején valamennyivel több is le jöhet és talán le is jön.

Konkrét diétát nem tudok. Kerüld a cukros zsíros ételeket. Naponta többször keveset. Amúgy nem kell sokkal kevesebbet enned naponta?

Ha mozog is az mindenképp jó, de nem megterhelő, hogy ekkora súlyod, mert nem biztos, hogy egészséges is. Főleg amit írtál felülés, fekvőtámasz meg ilyenek, bár ha bírod csinálni, csináld végül is hátrányod nem lesz belőle, de fogyni sem fogsz tőle. Zsírégetéshez aerob edzés kell, szóval az alatt az 1 óra alatt sétálhatnál is gyors tempóban is amivel zsírt is égetsz.

2012. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

a szálkásító diéta fokozatos szénhidrát csökkentéssel.

ha saját testsúllyal szeretsz dolgozni,akkor a fegyencedzés rendszerét átnézhetnéd.

mellé meg mehetne valami hatékony kalóriaégető a kettlebell heti 2x,meg napi fél óra bringa kezdésnek.

5-6 kiló leugorhat elsőre így,ha megvan a kalóriadeficit.

2012. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A diéta a legfontosabb, a fogyás 70%-át adja. Nem ehetsz cukrosat, se liszteset, törekedj a sovány fehérjékre, csak vizet vagy zöld teát igyál, kerüld az üdítők és rostos levek diétás változatait is...

Egy napod kb. így nézzen ki:

Reggeli ha lehet 9-ig:

1 natúr joghurt

1 magvas kifli

5sz. mandula

1 alma

Ebéd du 2-ig:

Egy adag rizs, az kb. 2 mérőkanál

saláta (paradicsom, uborka, paprika) vagy amivel szereted

1/2 tejföl 12%-os

Snack du. 3-kor:

1 banán

2 kivi

Vacsora este 7-ig:

parajfőzelék 2 tükörtojással, de csak 1 sárgájával


Ez csak egy minta volt persze... ha ilyen étkezés mellett még napi 1 órát cardiózol és súlyzózol akkor elég sokat le lehet adni 1,5 hónap alatt is. Én ezzel a módszerrel 25kg-t fogytam 6 hónap alatt, szóval tudom javasolni...

De választhatod persze a kalóriadeficites fogyást is, amikor 20%-al csökkented a napi kalóriabevitelt, vagyis annak amit eddig ettél kb a 2/3-át eszed ezután... Normál esetben heti 1kg az elfogadott fogyás, ez persze tiszta zsír, ha ettől többet fogysz, az nemcsak zsír lesz hanem izom, víz és egyéb anyagok...

Javaslom egyébként a Zsírégetők és a Véznák kontra dagik műsort a tv-ben, amikben nemcsak az edzésekre, hanem az étkezésre vonatkozóan is hasznos tanácsokat kapsz...

2012. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ez fullra nem jó,mert ha már az elején fullra megváltoztatja a kajáját,akkor kb 100-95 KG-nál megáll a fogyása és sz*pás van. Először csak szépen lassan szabad csökkenteni a kaját ,és az ilyen fehér kenyeret meg ilyeneket le kell cserélni rozsra,tk-ra. Tapasztalat:)

Első voltam

2012. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem fog megállni a fogyás ha fullra megváltoztatod az étrendedet, ez meg az én tapasztalatom...

Többféle lehetőség van a fogyásra, választanod azt kell amit az életmódodba be tudsz illeszteni és amit hosszútávon tudsz csinálni... az én ezzel fogytam le, én meg azzal nagyon jó, de mindenki szervezete más és más... azonkívül a fogyás mentális játszma is... ha állandóan éhezel sokáig nem fogsz kitartani és utána 2x annyit szedsz majd vissza...

Azt el lehet felejteni, hogy ha fele annyi tésztát eszel, és 5 szelet süti helyett, csak 3-at akkor majd lefogysz... bla bla bla... ha ilyen egyszerű lenne, nem lennének kövér emberek... muszáj változtatni a dolgokon...

2012. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Viszont hozzátenném, hogy a heti kalória mennyiséget max csak 1000-rel lehet csökkenteni.
2012. aug. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
103 kilosan fogytam az elso honapban 8kilot, tehat te valoszinuleg tobb vizet vesztenel, igy nagyobb sulyvesztés is lehetseges..
2012. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
na becsületesen csinálod a diétát, 12 kg-ot is akár.
2012. aug. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

122 kg-ról 92-re félév alatt ilyen ütemben fogytam, 2 éve tartom:

1. hónap: 9 kg

2. hónap: 6 kg

3. hónap: 4 kg

4. hónap: 4 kg

5. hónap: 4 kg

6. hónap: 3 kg


Én az alapvető tudnivalókat innen szereztem:

[link]

2012. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!