Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel lemehet...

Ezzel a módszerrel lemehet másfél hónap alatt kb 4-5 kg?

Figyelt kérdés
mert most úgy diétázom, hogy egyrészt este nem igazán eszek, max gyümölcsöt vagy zöldséget.. de délelőtt én mindent eszek (norbi apdate alapján is), tehát szendvicset, péksütit, tésztát, ilyenek, viszont délután már nem, csak húst, salátát, levest, ilyenek.. van, hogy megszegem és eszek 5-6 körül is normálisan, de ritkán.. mindennap megiszok egy-másfél liter zöld teát, szedek szűztea kapszulát is (vízhajtó és anyagcsere fokozó), illetve hetente kb 3x tornázok 1-1,5 órát, futok hetente kb 2x 20 percet és majdnem mindennap sétálok fél órát - órát. tehát nem koplalok, meg eszek mindent, de mozgok. így leadhatok másfél hónap alatt 4-5 kgt? vagy ahhoz jobban oda kellene figyelni a kajára? meg főleg a csípőmmel és a plöttyedt karommal van gond, azokat szeretném leadni formálni. van rá jó módszer? tornázok súlyzózok, stb. de jó lenne még valami jó edzésterv vagy ilyenek.. előre is köszönöm !
2012. júl. 5. 07:58
 1/1 anonim válasza:

Nem vagyok ebben szakértő,de szerintem simán,még többet is..Én is most fogyozok nem tornazok egyaltalan,csak kevesebbet eszek es 3 nap alatt lement 1kg :))

Sok sikeert !!

2012. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!