Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Miert hizok a paleo dieta...

Miert hizok a paleo dieta mellett?

Figyelt kérdés
Sokaig kaloriakat szamlaltam, fogytam is jo sokat, de meguntam, meg mar egyebkent sem kell sokat leadnom, igy inkabb attertem olyan etkezesre, ahol nem kell a kaloriakat megszallottan szamlalni. Eszrevettem, hogy nem fogytam tovabb, de ma reggel 2 honap utan raalltam a merlegre es 3 kiloval tobbet mutatott, mint mikor abbahagytam a kaloriaszamlast. Lehet, hogy a paleon belul is erdemes lenne odafigyelnem, hogy hany kaloriat fogyasztok egy nap? De akkor meg mi ertelme a paleonak?
2014. márc. 3. 09:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Az ötös vagyok...


Tojásos ételt lehet édesre is csinálni.

Édes muffint, abban is ott figyel a tojás...


Én meg mondjuk pont az édeset nem szeretem, úgyhogy sajnos ebben annyira nem tudok segíteni...de pl egy palacsinta is gyakorlatilag tojás...meg némi liszt ;-).


De, ha figyeled a kalóriákat, akkor tuti lefogyod ezt a pár kilót...

2014. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az én nagy kedvencem:

[link]


Én szoktam bele még egy kis steviát rakni, és összeturmixolom a gyümölcsöket, mielőtt belekeverem a mákos cuccba. Úgy hívom, hogy Büntetlen Örömök Süti, mert abszolút nem hízlal, hiszen nem tudsz sokat enni belőle. Nekem ez szokott lenni a reggelim zöld teával, vagy házi kókusztejjel. Felér egy orgazmussal! Próbáld ki a gyümölcssaláta és egyéb gyümölcsös kaják helyett.


Ha elolvasod a recept előtti részt, akkor írják, hogy ha egy hétig csak ezt eszel reggelire, akkor garantált az 1-2 kg mínusz. Én még nem próbáltam, de hátha!!!

2014. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csökkentsd a gyümölcsöt!
2014. márc. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!