Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Mi lehet az oka annak, ha...

Mi lehet az oka annak, ha paleó mellett sem múlik a reflux?

Figyelt kérdés
Hiszek ebben az életmódban, de biztos lehet ebben is rosszul csinálni valamit, ha nem múlik a reflux. Azért kérek ötleteket, mire kéne figyelni?

2013. okt. 2. 23:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Mennyire ettél ketogén paleósan?


Mert adott esetben a magokkal, rejtett keményítővel bevitt szénhidrát is sok lehet. Nekem ennyi a 'paleós' tippem. A következő már akupunktúrás ajánlás lenne.

2013. okt. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje csinálod? Nem lehet, hogy korai, még nem állt át a szervezeted?
2013. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Akármennyire is hiszel ebben az életmódban, azért csodát ne várj tőle! Ugyanis NINCS olyan módszer, amitől mindenkinek minden baja elmúlik. Lehet, hogy türelmesebbnek kell lenned, lehet, hogy mást is ki kell próbálnod ahhoz, hogy rendbejöjj.

Mindenesetre sok sikert :-)

2013. okt. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, bár sajna nem vittek közelebb a megoldáshoz. Másfél éve csinálom, magokat nagyon ritkán eszem, és kifejezetten low carbot tartok. Több, mint egy évig semmi tünetem nem volt, de most valamitől újra előjött ez a probléma, pedig nem változott a táplálkozásom. :(
2013. okt. 6. 01:02
 5/16 anonim ***** válasza:

Lehet valamelyik ételed névleg paleo, gyakorlatilag valami adalékanyag, vagy a hús minősége nem jó neked.


Lehet nem is táplálkozás, hanem pillanatnyi lelki eredetű probléma ami remélhetőleg elmúlik.


Én nem véletlenül írtam paleo mellé, vagy paleon túl az akupunktúrát. Aki ehhez ért, az rá szokott jönni hogy mi a baj, mi okozhatja a refluxot annak ellenére, hogy tiszta a táplálkozásod.

2013. okt. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Valóban lehet lelki eredetű probléma, ami régóta húzódik és még nem oldottad meg. A reflux jellemzően olyan betegség, aminek a kialakulásában lelki okok nagy szerepet játszanak.

Nem lehet, hogy túl szigorú vagy a paleóval? Nem tudom, mit eszel meg és mit nem, de lehet, hogy bővítened kellene az étrendeden. A nagyon szigorú paleo irányzat rengeteg mindent kizár az ember étrendjéből.

2013. okt. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Valószínűleg tényleg lelki oka lehet, mert nem épp problémamentes az életem az utóbbi időszakban. Az étrendet betartani egyáltalán nem esik nehezemre.
2013. okt. 6. 14:50
 8/16 anonim ***** válasza:

Kinek problémamentes.. :)

Jobbulást!

2013. okt. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy amikor paleózni kezdtél, több mindenen is változtattál? Én pl akkor kezdtem váltófürdőzni, nyelvtornázni, stb. Aztán az idők folyamán elkurvul az ember, ezt, vagy azt már nem tartja fontosnak, pedig talán éppen az (is) számít.
2013. okt. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Vörösnefelejcs ***** válasza:

A refluxnak több oka is lehet, ha neked nem zár a gyomrod rendesen, mint a férjemnek pölö, azt csak műtéttel lehet megoldani.

Én is szeretem a paleót, de azért csodákat nem kell tőle várni.

2013. okt. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!